امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83417
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سیروس فتحی در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس آگاهی استان تهران با به دست آوردن ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سیروس فتحی در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس آگاهی استان تهران با به دست آوردن اخباری مبنی بر اینکه فردی در جاده "قوئینک زهری" نسبت به احتکار، دپو و خرید انواع سوخت در بازار سیاه از دلالان و قاچاقچیان اقدام می کند، پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

در این ارتباط مأموران پس از تجزیه و تحلیل و پایش خبر محل مورد نظر که فاقد مجوز فعالیت بود را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی به بازرسی از آنجا پرداختند.

سردار فتحی با اشاره به وجود تانکرهای متعدد و مخازن زیرزمینی گفت: در بازرسی از این محل یک میلیون و 14 هزار لیتر انواع سوخت گازوئیل، نفت کوره و قیر کشف شد و در ادامه پس از بررسی‌های انجام شده مشخص شد مقادیر دیگری از سوخت های قاچاق در همان حوالی نگهداری می‌شود که با اعزام تیم‌های ویژه و در بازدید از مکان دوم ، دو میلیون و 678 هزار و 500 لیتر انواع سوخت قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: پلیس تلاش دارد تا با بهره­ گیری از اطلاعات مردمی به موفقیت­های بیشتری دست یابد و از شهروندان تقاضا دارد در صورت کسب هرگونه خبری از فعالیت مجرمان، موضوع را به فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار