امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83430
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
محمد خشتگر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در میانه اظهار کرد: به دنبال گزارش‌های مردمی و برای مبارزه با قاچاقچیان موادمخدر عوامل پلیس مبارزه با ...

محمد خشتگر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در میانه اظهار کرد: به دنبال گزارش‌های مردمی و برای مبارزه با قاچاقچیان موادمخدر عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در حین گشت‌زنی به شخصی به نام «ه-م»مظنون شده و وی را برای بررسی به یگان انتقال دادند.

وی افزود: از نامبرده آزمایش علمی انجام شد که در نتیجه آن مقدار 280 گرم مواد مخدر از نوع تریاک و مقداری موادمخدر صنعتی به صورت انباری شده از شکم وی کشف شد.

سارق گردنبند قاپ

فرمانده انتظامی شهرستان میانه در بخش دیگری از این گفت‌وگو از دستگیری سارق گردنبند قاب پیر زن 85 ساله خبر داد.

خشتگر افزود: به دنبال شکایت پیرزن 85 ساله در میانه مبنی بر اینکه سارقی با کشاندن وی به محل خلوت در یک فرصت با قاپیدن گردنبند طلا به ارزش 3 میلیون تومان اقدم به سرقت کرده است، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با بازسازی محل و انجام تحقیقات علمی موفق به شناسایی هویت سارق به نام «خ-ر» کرده و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و به آگاهی انتقال و در مواجه حضوری نیز مورد شناسایی مالباخته قرار گرفت که متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.

خشتگر از مردم و شهروندان گرامی خواست، هرگونه اخبار در خصوص باندهای سرقت را توسط تلفن 110 به پلیس گزارش کنند.
انتهای پیام/60002/ع30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها