امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83433
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، محمد قاسملو ظهر امروز در جمع دانجشویان علمی کاربردی تبریز ضمن بر شمردن اهداف، وظایف ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، محمد قاسملو ظهر امروز در جمع دانجشویان علمی کاربردی تبریز ضمن بر شمردن اهداف، وظایف و موفقیت‌های کسب شده در این سه سال اخیر که نسبت به عملکرد سایر کشورها، بی‌نظیر بوده است گفت: این پلیس یک نهاد جامعه محور و جهانی بوده که حوزه ماموریتی آن با توجه به گستردگی زمانی و مکانی نیاز به ابزارها و آگاهی‌های بالایی دارد و این پلیس توانسته به این موفقیت دست یابد.

این مقام انتظامی افزود: با عنایت به اینکه سال 93 به نام پیشگیری اجتماعی نامگذاری شده است در این سال سعی بر این است که دو مقوله پیشگیری و تقویت ارتباطات فی ما بین پلیس و مردم و به خصوص جامع هدف این پلیس با تمام توان پیگیری شود.

قاسملو اضافه کرد: فضای مجازی محیطی است که انعکاس تمام موارد فضای حقیقی با شدت تمام در آن نمود داشته و از همه مهم‌تر، وجهه گمراهی آن موجبات سودآوری بیشتر متخلفان فضای حقیقی به فضای مجازی برای بهره‌مندی از این فضا در جهت رسیدن به مقاصد شوم خود می‌شود.

رئیس پلیس فتای استان آذربایجان‌شرقی خاطر نشان کرد: جوانان و به خصوص قشر دانشگاهی باید آگاه بوده و ضمن رعایت استفاده صحیح و بهینه از این فضا، محیط اینترنت را به فضایی پاک و آرام برای بهره‌مندی کاربران دیگر آماده سازند.

 وی ادامه داد: نقش دانشگاه و جوانان در این حوزه مهم بوده و می‌تواند تحولی عظیم در این برهه را رقم بزند و این فضا آکنده از رفتارهای نامناسب برخی کاربران بوده که استفاده صحیح را از آن یاد نگرفته و با رفتارهای خود ناآرامی را برای دیگران به وجود آورده‌اند.

وی تصریح کرد: مهمترین هدف پلیس، حذف شکاف فاصله بین مردم و این پلیس بوده که موفقیت آن در گروی همدلی و یکی بودن پلیس با تک تک آحاد جامعه است.
انتهای پیام/60002/ع30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها