امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۶:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83436
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 59
محمد کریم کاظم‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره پرداخت دور دوم وام به اعضای انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان اظهار داشت: از روز ...

محمد کریم کاظم‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره پرداخت دور دوم وام به اعضای انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان اظهار داشت: از روز آینده پرداخت دور دوم وام به اعضای این انجمن آغاز می‌شود.

دبیر انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان در ادامه افزود: اعضا به منظور آگاهی از شرایط پرداخت و همچنین مدارک لازم برای ثبت نام می‌توانند به بخش تقاضای وام سایت انجمن روزنامه نگاران مسلمان مراجعه کنند.

دبیر انجمن روزنامه نگاران مسلمان در ادامه درباره تمایل افراد برای عضویت در انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان ابراز داشت: با اعلام شرایط جدید ثبت نام، خبرنگاران و روزنامه‌نگاران می‌توانند نسبت به عضویت در این انجمن اقدام کنند و در صورتی که مشمول شرایط بودند، وام نیز به آنان تعلق می‌گیرد.

کاظم‌پور درباره مبلغ وام اعطایی ادامه داد: تا این لحظه مبلغ وام به قطعیت نرسیده است و این امر بستگی به تعداد متقاضیان دریافت وام دارد.

وی همچنین در خصوص محدودیت در پرداخت وام، گفت:افرادی که در دوره قبل موفق به اخذ وام بودند برای دریافت وام در این دوره در اولویت دوم قرار دارند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها