امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۶:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83437
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، علی‎اصغر طهماسبی ظهر امروز در نخستین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی گلستان اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، علی‎اصغر طهماسبی ظهر امروز در نخستین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی گلستان اظهار داشت: در سنوات گذشته در حوزه سلامت حدود 35 الی 37 درصد هزینه‎های درمان به عهده مردم بود اما این سهم با اجرای طرح تحول سلامت ارمغان خوبی برای شهروندان به وجود آورده است.

وی اجرای طرح تحول سلامت را یک اقدام شایسته دولت خواند و تصریح کرد: دولت تدبیر و امید در مدت کوتاهی توانسته شعارهای خود را در بخش سلامت عملیاتی کند تا در آینده‎ای نزدیک شاهد ثمرات بیشتر آن باشیم.

خودمراقبتی یکی از موضوعات اساسی نظام اسلامی محسوب می‎شود

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان افزود: در تأمین امنیت اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی دولت‎ها و نظام مقدس جمهوری اسلامی هزینه‎های خاکستری در بحث پیشگیری از بیماری و سلامت مردم مصروف می‎کنند که دیده نمی‎شود.

طهماسبی از دستگاه‎های مسئول و رسانه‎ها خواست تا در این زمینه به مردم اطلاع‎رسانی کنند و بیان داشت: در فاز دوم هدفمندی یارانه‎ها نگاه دولت این بود که بخشی از بودجه به حوزه سلامت اختصاص داده شود که در گام‎های اول و دوم از هشت دهک به دهک دو عملیاتی شود.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه خودمراقبتی یکی از موضوعات اساسی نظام اسلامی محسوب می‎شود، یادآور شد: باید کارهای بزرگی در این بخش صورت بگیرد.

متولی سلامت دستگاه خاصی نیست/ هیچ‎کس خود را بی‎نقش نداند

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان با بیان اینکه بخش سلامت به آحاد جامعه برمی‎گردد، افزود: متولی سلامت دستگاه خاصی نیست بلکه همه دستگاه‎ها به فراخور حال شان می‎توانند در این زمینه ورود کنند و نقش‎آفرین باشند.

طهماسبی با اشاره به اینکه هیچ‎کس نباید خود را بی‎نقش بداند، ابراز داشت: همه باید کمک کنیم تا طرح تحول سلامت به خوبی در جامعه پیاده شود و نفع آن حتما به سمت مردم خواهد بود.

وی با بیان اینکه حوزه معاونت سیاسی امنیتی استان بسیار گسترده است، گفت: 68 کارگروه در این معاونت پیش‎بینی شده است لذا از ایده‎های صاحبنظران در این راستا استفاده می‎کنیم چراکه معتقدیم باید خروجی جلسات مثبت باشد.
انتهای پیام/83001/ق30
برچسب ها:
آخرین اخبار