امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83441
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جم، عبدالرسول عمادی بعدازظهر امروز در جمع مسئولان و فرهنگیان جم با تبریک هفته بزرگداشت مقام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جم، عبدالرسول عمادی بعدازظهر امروز در جمع مسئولان و فرهنگیان جم با تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم گفت: نقش معلمان در رشد و پیشرفت جامعه غیرقابل انکار بوده و بیشتر موفقیت‌ها مدیون معلمان و جامعه فرهنگیان است.

وی افزود: معلمان باید با الگوبرداری از شهید مطهری در راستای اعتلای نظام آموزشی اهتمام ورزند و امیدواریم روز به روز شاهد موفقیت بیشتر فرهنگیان باشیم.

معاون وزیر آموزش و پرورش بر لزوم ارتقای سطح کیفی تعلیم و تربیت در کشور تاکید کرد و ادامه داد: این مهم در دستور کار وزارت آموزش و پرورش قرار دارد و امیدواریم به اهداف مورد نظر برسیم.

عمادی با بیان اینکه هدف دولت تدبیر و امید ارتقای جایگاه معلمان است، تصریح کرد: وزیر آموزش و پرورش با سابقه 40 ساله در آموزش و پرورش، تاریخ این وزارتخانه محسوب می‌شود و تمام توان خود را برای رشد کیفی تعلیم و تربیت به کار بسته است.

وی خاطرنشان کرد: عملیاتی‌سازی بودجه آموزش و پرورش و افزایش مشارکت بخش خصوصی و غیردولتی در آموزش و پرورش مورد تاکید وزارتخانه به عنوان یک راهبرد قرار دارد.

عمادی افزود: افزایش بهره‌وری مدیریت آموزشگاه‌ها و ساماندهی منابع انسانی آموزش و پرورش نیز در دستور کار این مجموعه قرار دارد.

وی گفت: امروز باید برای دانش‌آموزان به عنوان آینده‌سازان کشور ارزش و اهمیت زیادی قائل باشیم و تقویت آموزش و پرورش و اعتلای کیفیت تعلیم و تربیت در این راستاست.

انتهای پیام/2451/ز20/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها