امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۱۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83445
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
  به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، احمد دنیامالی  عصر امروز در مراسم اختتامیه دومین جشنواره آموزش‌های شهروندی «مشکات» اظهارداشت: باید به سمت کارهای ...

  به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، احمد دنیامالی  عصر امروز در مراسم اختتامیه دومین جشنواره آموزش‌های شهروندی «مشکات» اظهارداشت: باید به سمت کارهای فرهنگی در حوزه ترافیک گام برداریم که البته این کار در شورا و شهرداری شروع شده است.

وی تصریح کرد: مدیریت شهری از مردم انتظار دارد که فرهنگ ترافیک و قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند ضمن اینکه باید در حوزه مهندسی ترافیک، اصلاحات زیادی صورت گیرد.

دنیامالی خاطرنشان کرد: بر اساس گزارشهای به دست آمده، آمار تلفات انسانی ظرف چند سال گذشته و با توجه به تغییر رفتار مردم در زمینه رانندگی کاهش پیدا کرده است.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه یکی از اساسی‌ترین راه‌حل‌های رفع ترافیک، توسعه حمل و نقل عمومی است، گفت: در این بخش علاوه بر توسعه به کیفیت نیز باید توجه شود که این موضوع مدنظر اعضای شورای شهر است.

به گزارش فارس، در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام میثم امرودی، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: مطالعات نشان می‌دهد اخلاق نمایان هر جامعه ارتباط تنگاتنگی با رفتارهای ترافیکی هر جامعه دارد.

وی اظهار امیدواری کرد: شهروندان به صورت ۱۰۰درصد فرهنگ ترافیکی را در سطح شهر رعایت کنند.

حجت‌الاسلام امرودی به جشنواره مشکات اشاره کرد و گفت: این جشنواره با رویکرد تذکر به شهروندان و آموزش به آنها اقدامات خوبی را شروع کرده است.

در ادامه این مراسم رفیع، رئیس ستاد جشنواره مشکات با اشاره به برگزاری دومین جشنواره گفت: این جشنواره در ۱۲ محور برگزار شد که برخی از محورهای آن شامل موضوعات شهری، اجتماعی، فرهنگی، خدمات شهری و ترافیک است.

وی تصریح کرد: در دومین دوره جشنواره مشکات قریب به یکصد هزار اثر به دبیرخانه ارسال شده است که آثار برگزیده توسط اساتید و کارشناسان انتخاب شده است.

به گزارش فارس، در پایان این مراسم از برگزیدگان دومین دوره جشنواره مشکات، تقدیر شد.

در این مراسم که در تالار ایوان شمس تهران برگزار شد، سید جعفر تشکری هاشمی،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، نیز حضور داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار