امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۲۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83447
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن مؤذنی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن مؤذنی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران امروز در مراسم بزرگداشت استاد شهید مطهری و 4900 شهید فرهنگی که در مجتمع فرهنگی سیدالشهدا بگزار شد در سخنانی اظهار داشت: یاد و خاطره 4900 شهید فرهنگی و 327 معلم شهید تهران را گرامی می داریم.

وی ادامه داد: امیدواریم با همکاری یکدیگر در جهت ارتقای توانمندی دانش‌آموزان و دانشجویان قدم‌هایی برداریم.

حجت‌الاسلام والمسلمین مؤذنی یادآور شد: آقای فانی به عنوان خدومی مخلص در تعلیم و تربیت نامی آشنا است و بنیانگذار طرح شاهد و مرکز دانش‌پژوهان است.

وی افزود: 140 هزار دانشجوی شاهد در دانشگاه‌های کشور تحصیل می‌کنند که 30 هزار نفر در سطح تحصیلات تکمیلی و 1800 نفر از فرزندان شاهد عضو هیئت علمی بوده و 70 هزار دانش‌آموز شاهد و ایثارگر در 1350 مدرسه شاهد تحصیل می‌کنند.

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد:‌ یکی از اهداف و برنامه‌های مهم ما تحقق فرمان امام و رهبری در رسیدگی به فرزندان شاهد از کودکستان تا دانشگاه است و تحول در طرح شاهد با رویکرد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، کیفیت‌بخشی آموزشی و ایجاد فرصت‌ها برای شناسایی و پرورش استعدادها، ایجاد فرصت‌های مناسب با نیازهای جامعه هدف، استعدادیابی و حمایت از استعدادهای برتر از جمله برنامه‌های سال جاری است.

حجت الاسلام والمسلمین مؤذنی خاطرنشان کرد: اختلافی بین بنیاد شهید با آموزش و پرورش در جذب مدیران مدارس شاهد وجود داشت که باید حل شود و ضرورت ایجاد شورای مشاوره تحصیلی، برگزاری کلاس‌های تخصصی برای مدیران مدارس شاهد و ایجاد کلاس‌های تقویتی وجود دارد و دغدغه مهم اولیای فرزندان شاهد نیز بحث کار فرزندان‌شان است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار