امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83448
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم بزرگداشت استاد شهید مطهری و 4900 شهید فرهنگی امروز با حضور علی ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم بزرگداشت استاد شهید مطهری و 4900 شهید فرهنگی امروز با حضور علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش، محسن انصاری قائم بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت‌الاسلام سیدحسن مؤذنی معاون بنیاد شهید، دیمه‌ور رئیس ستاد شاهد و ایثارگر وزارت آموزش و پرورش، اسفندیار چاربند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران و جمعی از خانواده‌های شهدای فرهنگی امروز در مجتمع فرهنگی سیدالشهدا برگزار شد.

علی‌ اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در این مراسم در سخنانی اظهار داشت:‌در دیداری که با خانواده شهید مطهری داشتم پیشنهاد کردم آثار شهید مطهری را متناسب با نیاز دانش‌آموزان بازنویسی، بازآفرینی و متناسب‌سازی کنیم که این مورد قبول واقع شد و این کار در آموزش و پرورش شروع شد و امیدواریم با این کار اندیشه‌های استاد را در تار و پود دانش‌آموزان نهادینه کنیم.

وی به طرح شاهد اشاره کرد و افزود: در 6 فروردین سال 65 اخبار سراسری پیام امام (ره) مبنی بر رسیدگی به فرزندان شهدا قرائت کرد که در آن زمان بنده معاون آموزشی وزارت آموزش و پرورش بودم و وقتی پیام تمام شد با خود گفتم مخاطب این پیام هستم و به وزیر وقت گفتم اجازه دهیم این کار را انجام دهیم چرا که هم انگیزه داشتم و هم خود را مدیون شهدا می‌دانستم.

فانی خطاب به فرزندان شاهد گفت: باید طوری رفتار کنید که گلی از گلستان شهدا، افتخاری از آنها و الگویی برای جامعه اسلامی باشید و باید بدانیم بار بر دوش خانواده شهدا سنگین‌تر است.

وزیر آموزش و پرورش یادآور شد: 21 مدیر آموزش و پرورش در سطح استان‌های سراسر کشور منصوب شده است که یا جانباز، ایثارگر و یا رزمنده هستند و در کنار مدیران ایثارگر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها