امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83456
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «هرمان وان رامپوی»  رئیس شورای اروپا در پیامی در صفحه  شخصی توییتر خود با اشاره به ناآرامی‌ها ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «هرمان وان رامپوی»  رئیس شورای اروپا در پیامی در صفحه  شخصی توییتر خود با اشاره به ناآرامی‌ها در اوکراین گفت که  اقدامات بیشتر  (روسیه) برای بی‌ثبانی در اوکراین می‌تواند تحریم‌های بیشتری به دنبال داشته باشد.

وی همچنین گفت که اتحادیه اروپا برای تصمیم ‌گیری در این زمینه آمادگی دارد.

اتحادیه اروپا پیش از این 2 بار  روسیه را هدف تحریم قرار داده است.

اروپا در شرایطی روسیه را به اعمال تحریم‌های بیشتر تهدید می‌کند که  بانک مرکزی اوکراین اعلام کرد که نخستین بخش از از کمک مالی خود از صندوق بین المللی پول را دریافت کرد. بنا بر اعلام بانک مرکزی اوکراین، مبلغ دریافت شده از صندوق بین المللی پول، حدود 3.2 میلیارد دلار می باشد. این مبلغ روز گذشته به حساب اوکراین واریز شده است.
ناآرامی در شرق اوکراین در روزهای گذشته  شدت گرفته است و روز  دوشنبه  به عنوان خونبارترین روز  در درگیری‌های اخیر یاد می‌شود. به طوری که ستاد مرکزی نیروهای دفاع مردمی شهر اسلاویانسک در شرق اوکراین از کشته و زخمی شدن ده‌ها نفر در درگیری‌های  دوشنبه در منطقه خبر دادند.
انتهای‌پیام/ع
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها