امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83464
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "ولادیمیر پوتین"، رئیس‌جمهوری روسیه در آغاز مذاکرات خود با "دیدیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "ولادیمیر پوتین"، رئیس‌جمهوری روسیه در آغاز مذاکرات خود با "دیدیه بورک هالتر"، رئیس سازمان امنیت و همکاری اروپا در کاخ کرملین که در رابطه با اوضاع اوکراین صورت گرفت، یادآور شد که این سازمان پیشنهادی برای برون‌رفت از بحران در اوکراین دارد که روسیه به این پیشنهاد گوش داده و تلاش می‌کند بطور مشترک به تجزیه و تحلیل اوضاع پرداخته و راهی برای حل و فصل اوضاع پیدا کند.

پوتین با یادآوری اینکه پیش از این حوادث تاسف بار در اوکراین را با رئیس سازمان امنیت و همکاری اروپا مورد بررسی قرار داده است، تاکید کرد: م«واضع مسکو در قبال بحران اوکراین برای همه آشکار است و من قصد ندارم آن را تکرار کنم.»

رئیس سازمان امنیت و همکاری اروپا نیز به رئیس جمهوری روسیه پیشنهاد کرد تا جزییات «نقشه راه» مورد نظر این سازمان برای حل بحران را مورد بررسی قرار داده و در صورت امکان مورد اجرا گذاشته شود.

وی تاکید کرد که دیدار کنونی وی با رئیس‌جمهور روسیه، سومین دیدار دو طرف در سال جاری است و طرفین، گفتگو را برای حل و فصل مسائل بسیار با اهمیت می‌دانند.

انتهای پیام/ج
برچسب ها:
آخرین اخبار