امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83473
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه، «منصور صفدری» و «فاستو فچنسی»، 2 دوچرخه سوار ایرانی و ایتالیایی از شهر ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه، «منصور صفدری» و «فاستو فچنسی»، 2 دوچرخه سوار ایرانی و ایتالیایی از شهر دوشنبه پایتخت تاجیکستان به منظور ابلاغ پیام دوستی و همبستگی میان ملت‌ها عازم کشور چین شدند.

کارمندان سفارت کشورمان از این 2 نفر گردشگر دوچرخه‌سوار که از ایران وارد تاجیکستان شده‌اند با برگزاری مراسمی استقبال کردند.

«سید محمود صدری» سرپرست سفارت کشورمان در این محفل که با حضور این 2 نفر برگزار شد اقدام جسورانه ایشان‌ را برای ابلاغ فرهنگ دوستی و همبستگی ملت‌ها مهم خواند.

صفدری دوچرخه سوار ایرانی در حاشیه این مراسم به خبرنگار فارس گفت: مدت 20 سال است که با دوچرخه به کشورهای مختلف جهان‌ سفر می‌کند.

وی افزود: اگرچه در کانادا به دنیا آمده اما در ایران بزرگ شده و با دوچرخه به سراسر ایران و جاده‌های کانادا، آمریکا و اسپانیا سفر کرده است.

صفدری همچنین اضافه کرد: ضمن سفر به ترکیه با «فاستو» در مسیر حرکت آشنا شده و با وی به ایران رفته‌ و این سفر را برنامه‌ریزی کرده است.

وی گفت: با ورود به تاجیکستان احساس کردیم که به یک کشور همزبان با اشتراکات زیاد فرهنگی وارد شده و از استقبال گرم مردم و مقامات سفارت نیز بسیار مسرور شدیم.

وی سفر به چین و از آنجا به کشور لائوس‌ را از دستور کار در برنامه مشترک با دوست ایتالایی خود ذکر کرد.

این دوچرخه‌سوار ایرانی به اتفاق دوست ایتالیایی خود پس از چند روز مهمانی و گردش در شهر دوشنبه به سمت مرز چین که در حدود 600 کیلومتری جنوب شرق تاجیکستان است، رکاب زدند.انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها