امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83491
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از سی‌ان‌ان، وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد در نمایشگاه کتابی که اخیرا در ابوظبی برگزار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از سی‌ان‌ان، وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد در نمایشگاه کتابی که اخیرا در ابوظبی برگزار شد کتاب‌هایی که این وزارت آن را «جهادی» و «یهودی ستیز» توصیف نمود ممنوع شد؛ هر چند این کتاب‌ها فقط بخش بسیار کمی از کتاب های عرضه شده را به خود اختصاص داده بود.

«ماری هارف» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پاسخ به سوالی در مورد نظارت آمریکا بر نمایشگاه کتاب ابوظبی و وجود کتاب‌هایی مانند «نبرد من« از »آدلف هیتلر» و کتاب «پروتکل های یهود» گفت که آمریکا به شدت افکار یهودی ستیزی را که برخی انتشاراتی‌ها در نمایشگاه کتاب ابوظبی ترویجش دادند محکوم می کند.

هارف افزود: آمریکا تنها کشوری بود که تحت عنوان «شریک فرهنگی» در نمایشگاه کتاب ابوظبی حضور یافت؛ وی مدعی شد آمریکا از آزادی‌های بیان حمایت می‌کند به همین دلیل در فعالیت‌های فرهنگی شرکت می‌کند؛ همچنانکه واشنگتن از گزارش‌هایی مربوط به ممنوعیت کتاب‌های تروریستی و یهودی ستیز از سوی مسئولان نمایشگاه ابوظبی استقبال می نماید.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها