امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۵:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83501
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
منابع آگاه و نزدیک به خانواده «عبدالوهاب حسین»، از رهبران معارضان بحرینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه ...

منابع آگاه و نزدیک به خانواده «عبدالوهاب حسین»، از رهبران معارضان بحرینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه افشا کردند که وضعیت جسمانی دبیرکل جریان الوفاء الاسلامی به دلیل عدم اجازه درمان مناسب از سوی مسئولان زندان رو به وخامت گذاشته است.

این منابع در ادامه توضیح دادند که خانواده عبدالوهاب حسین نیز رو به وخامت گذاشتن حال این معارض بحرینی و همچنین تعدادی از رهبران معارضان بحرینی در زندان «جو» تایید می‌کنند و تاکید دارند که مسئولان زندان به عمد در درمان این معارضان کوتاهی می‌کنند.

در همین راستا جریان تجمع دموکراتیک بحرین در بیانیه‌ای که نسخه‌ای از آن را در اختیار دفتر خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار داد، مسئولیت رو به وخامت گذاشتن این رهبران و کوتاهی در درمان آنها از جمله عبدالوهاب حسین را متوجه نظام کرد.

این بیانیه با تاکید بر وخامت حال عبدالوهاب حسین اعلام کرد که خبرهای رسیده از ضعف بینایی و تشنج در برخی از اعضای و ناتوانی در حرکت استاد عبدالوهاب حسین حکایت دارد، به گونه‌ای که در مواردی قدرت حرکت را از وی می‌گیرد و این امری بسیار نگران کننده است.

تجمع دموکراتیک بحرین در بیانیه خود خواستار توقف این توافقنامه‌ها که تعارضی آشکار با میثاق‌ها و معاهده‌های بین المللی دارد، شد و از سازمان‌های مدافع حقوق بشر خواستار دخالت فوری در این امر شد.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار