امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۸:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83502
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «موشه یعلون» وزیر جنگ رژیم‌صهیونیستی چهارشنبه شب گفت وزارتخانه متبوعش با بحران مالی روبروست و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «موشه یعلون» وزیر جنگ رژیم‌صهیونیستی چهارشنبه شب گفت وزارتخانه متبوعش با بحران مالی روبروست و به همین جهت فعالیت‌های تمرینی نیروهای ارتش این رژیم محدود می‌شود.
وی با انتقاد از وزارت اقتصاد این رژیم به دلیل عدم ارائه کمک‌های لازم، گفت: «ما با یک بحران روبرو هستیم. این ضربه‌ای مهلک به فعالیت‌های تمرینی است. ما مجبوریم میزان تمرینات هوایی، زمینی و دریایی را باز هم کاهش دهیم.»
یعلون که در کمیته امور خارجی و دفاعی پارلمان رژیم‌صهیونیستی صحبت می‌کرد، در ادامه هشدار داد که کاهش میزان تمرینات نظامی، به پائین آمدن سطح آمادگی نیروهای ارتش منجر می‌شود.
وی افزود: «از ماه آینده وارد دوره دشواری می‌شویم. این ضربه سختی به نیروهای در حال خدمت می‌زند، دیگر لازم نیست در مورد نیروهای ذخیره چیزی بگویم.»
نبود منابع مالی کافی برای وزارت جنگ رژیم‌صهیونیستی منجر شده تا شرکت‌های تامین‌کننده تجهیزات ارتش نیز با دشواری مواجه شوند. یعلون در این مورد گفته است: «از هر طرف که نگاه می‌کنیم، اوضاع خراب است. اگر سفارش تازه‌ای برای صنایع دفاعی نباشد، نیروهای آن‌ها تعدیل می‌شوند و کارخانه‌ها ضربه می‌خورند.»
انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها