امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83506
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، فاطمه قرآنی بعد از ظهر امروز در همایش هم‌اندیشی و آسیب‌شناسی مهدویت و سیره امام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، فاطمه قرآنی بعد از ظهر امروز در همایش هم‌اندیشی و آسیب‌شناسی مهدویت و سیره امام جواد(ع) در سخنانی اظهار داشت: مهم‌ترین اهداف این همایش در مسیر ظهور قرار گرفتن بانوان و رسیدن به توانمندی‌های این قشر از جامعه با هدف ترویج فرهنگ ارزشمند مهدویت است.

وی خاطرنشان کرد: همایش هم‌اندیشی سیره مهدویت و امام جواد به صورت یک و دو روزه در شهرهای بابل، آمل، بابلسر، خرم آباد، بروجرد، مشهد و شیراز با حضور ده‌ها بانوی پژوهشگر مذهبی و نخبه‌های دینی برگزار شده است.

دبیر همایش هم‌اندیشی و آسیب‌شناسی مهدویت و سیره امام جواد (ع) در مورد اهمیت ترویج فرهنگ مهدویت تصریح کرد: در خطبه غدیر 20 مورد درباره سجایای مهدویت و آیاتی نیز در این زمینه در سوره قصص اشاره شده است که نیاز به بازنگری و توجه عموم جامعه به ویژه زنان به مکتب اهل بیت دارد.

قرآنی بیان داشت: بندگی خداوند با نوشتن کتاب و دریافت لوح تقدیر محقق نمی‌شود و باید پیش از اینکه بر کسی بصیر باشیم رفتار و منش خود را مورد توجه قرار دهیم.

وی در ادامه سخنان خود به جایگاه زن در قرآن اشاره کرد و افزود: 500 آیه قرآن در مورد زن است که نیمی از جمعیت جهان را تشکیل می‌دهند و تربیت انسان توسط این قشر از جامعه محقق می‌شود.
انتهای پیام/2448/و20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها