امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83513
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، این طرح با هدف تقویت بنیان خانواده و ایجاد تغییر و جهت دهی سبک زندگی براساس ...

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، این طرح با هدف تقویت بنیان خانواده و ایجاد تغییر و جهت دهی سبک زندگی براساس ذائقه مخاطبان صورت می‌گیرد.

طراحی غرفه زندگی ایرانی به صورت یک خانه می‌باشد که افراد با ورود به این خانه، خود را در یک خانه واقعی مشاهده کرده و ضمن گرفتن عکس یادگاری در فضای این خانه با اصول کلی خانه، نقش و جایگاه هر یک از اعضا و نحوه ارتباط گیری والدین با فرزندان آشنا می‌شوند.

بازدیدکنندگان بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می‌توانند تا پایان برگزاری نمایشگاه کتاب از ساعت 17-19 با مراجعه به غرفه زندگی ایرانی در سالن چشم انداز بخش کمیته فعالیت های جنبی عکس یادگاری با خانواده بگیرند.
 
رونمایی از دو کتاب سازمان بهزیستی در نمایشگاه کتاب
 
«بچه که عمر و نفسه» و «یکی باشه تو قفسه»  عنوان دو کتاب تازه منتشر شده سازمان بهزیستی کشور است که با همزمان با هفتمین روز برگزاری نمایشگاه کتاب با حضور رئیس سازمان بهزیستی در سالن چشم انداز رونمایی شد.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، این دو کتاب براساس شعار سال 93 و منویات مقام معظم رهبری که ایشان میل به کم بودن فرزند در جامعه را معضلی بزرگ عنوان کردند تهیه شده و برای اولین بار در نمایشگاه کتاب بیست وهفتم رونمایی و عرضه شده است.

کتاب «بچه که عمرونفسه» با سر فصل هایی چون بچه موجود نیست، خواستن یا نخواستن، آماده برای بچه و کتاب دوم با نام «یکی باشه تو قفسه» با سرفصل هایی چون کم کم «کم» می‌شویم، چالش های یکی یک دونه بودن، بعدی لطفاً در 128 صفحه قطع پالتویی توسط انتشارات بهزیستی روانه بازار نشر شده است.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از 10 الی 20 اردیبهشت در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها