امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83526
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدجواد جعفری مدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با اشاره به این خبر گفت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدجواد جعفری مدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با اشاره به این خبر گفت: سومین دوره هفته‌های فرهنگ رضوی در چهار استان کشور شامل کرمانشاه، کرمان، اردبیل و قزوین توسط ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان‌ها برگزار می‌شود.

وی افزود: سومین دوره هفته‌های فرهنگ رضوی از روز شنبه 20 تا 26 اردیبهشت ‌ماه در کرمانشاه آغاز می‌شود، سپس از 3 تا 9 خرداد در کرمان و جنوب کرمان، از 16 تا 22 مرداد در اردبیل و از 29 مرداد تا 7 شهریور در استان قزوین برگزار می‌شود.

جعفری هدف از برگزاری این هفته‌ها را کمک به ارتقاء کیفی برنامه‌ها، آثار و تولیدات جشنواره امام رضا(ع) عنوان کرد و اظهار داشت: سعی شده تا استان‌های محدودتری در هفته‌های فرهنگ رضوی مشارکت داشته باشند تا امکان حمایت حداکثری از برنامه‌های آنان وجود داشته باشد، به همین منظور علاوه بر آثار برگزیده یازده دوره قبلی جشنواره در تمام رشته‌های هنری، ادبی و پژوهشی، 18هزار اقلام متبرک نیز به استان‌های برگزارکننده ارسال می‌شود.

دبیر جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) تأکید کرد: راهبرد اصلی برگزاری هفته‌های فرهنگ رضوی آن است که فرهنگ و معارف رضوی در طول سال در کشور جریان یابد و بدین ترتیب هفته‌های فرهنگ رضوی به «دهه کرامت» متصل شود.

وی‌ حضور خطیبان و سخنرانان عالم و توانمند، قاریان بین‌المللی و مداحان و شاعران آئینی برجسته را از دیگر برنامه‌های متنوع سومین دوره هفته‌های فرهنگ رضوی اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، پوستر هفته‌های فرهنگ رضوی با حضور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی‌اصغر کاراندیش معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ارشاد، علی مرادخانی معاون امور هنری وزارت ارشاد، سیدجواد جعفری مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع)، محمود واعظی دبیر بخش بین‌الملل جشنواره امام رضا(ع)، هادی قوامی نماینده مجلس شورای اسلامی و سیدمحمدهادی ایازی معاون پیشین امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران روز ششم اردیبهشت‌ماه جاری در وزارت ارشاد رونمایی شد.

همچنین دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) از یکم تا یازدهم ذی‌القعده (موسوم به دهه کرامت) 5 تا 15 شهریور سال جاری در تمام استان‌های ایران و 75 کشور جهان برگزار می‌شود.  علاقه‌مندان برای شرکت در بخش‌های مختلف جشنواره امام رضا(ع) می‌توانند به وبگاه شمس توس مراجعه کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها