امروز : جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 17
۲۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83531
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
«کیوان ساکت اف» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: پس از برنامه موفق «فرش سپید»و استقبال نوجوانان از این برنامه بر آن شدیم تا برنامه ...

«کیوان ساکت اف» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: پس از برنامه موفق «فرش سپید»و استقبال نوجوانان از این برنامه بر آن شدیم تا برنامه دیگری برای نوجوانان تهیه کنیم که با کمی تفاوت نسبت به آن برنامه، نوجوانان بیشتری را به جمع بینندگانمان اضافه کنیم. در برنامه چهارشنبه 17 اردیبهشت، دو گروه محصل حضور دارند که گروه اول با نامهای محمدمهدی سلطانی و علی خالقی قاچ کردن و چیدن هندوانه را به نمایش خواهند گذاشت و یزدان زیارت طلب (کارشناس ارشد آشپزی) به آنان امتیاز می دهد. گروه دوم هم با نامهای علی زوبیاری و علی فرخی به آشپزی خواهند پرداخت و کارشناس ارشد آشپزی برنامه نیز به آنان نمره ای اختصاص خواهد داد و در نتریجه یک گروه به رده بالاتر راه پیدا می کند.

تهیه کننده این برنامه خاطرنشان کرد: در این برنامه فاطیما بهارمست، کیوان خیل نژاد و ... ساکت اف به عنوان مجری حضور دارند و شرکت کنندگان را در برگزاری هرچه بهتر این مسابقه تشویق خواهند کرد. همچنین بخش مسابقه پیامکی هم برای مخاطبان عزیز در نظر گرفته شده که می توانند با ارسال کلمه مورد نظر به شماره ها، در این مسابقات شرکت کنند.

در برنامه روز پنجشنبه 18 اردیبهشت هم دو گروه دو نفره حضور خواهند داشت که در گروه اول آریا موسوی و علیرضا احمدی پور مشغول پرداختن به هنرنمایی پیرامون شعبده بازی هستند و کارشناس این بخش از برنامه آقای بهروز کریمی به آنها نمره می دهند. گروه دوم هم با نامهای سینا مبتکر و میر محیار غیاثوند به نقالی می پردازند و کارشناس این بخش دکتر صادقی به آنان امتیاز خواهد داد.

این برنامه با هدف حس رقابت سالم در میان گروههای شرکت کننده، قصد دارد حس رقابت را در بین شرکت کنندگان بالا ببرد.

«دیده شو» کاری از گروه نوجوان شبکه دو سیماست که از سه شنبه تا پنجشنبه ساعت 18:20 از شبکه دو پخش می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها