امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۰۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83537
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
حسین مؤذن مدیر فروش انتشارات فاتحان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیست و هفتمین نمایشگاه ...

حسین مؤذن مدیر فروش انتشارات فاتحان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بیان داشت: انتشارات فاتحان، قبل از حضور در نمایشگاه کتاب تهران یک‌هزار نسخه از کتاب «عباس دست طلا» را به فروش رسانده بود که اکنون در نمایشگاه کتاب فروش آن از مرز یک‌هزار نسخه نیز گذشته است.

وی اضافه کرد: در روزهای نخست نمایشگاه صد نسخه و بعد از انتشار خبر این کتاب از سایت مقام معظم رهبری 300 نسخه دیگر به فروش رسید که اکنون بیش از یک‌هزار نسخه از کتاب «عباس دست طلا» به فروش رسیده است.

مؤذن ادامه داد: مقام معظم رهبری علاوه بر کتاب «عباس دست طلا» که داستانی از زندگی حاج عباس علی باقری است در تقریظ‌شان نیز به کتاب «یاور صادق» که خاطرات شفاهی حاج محمدصادق بنایی است نیز اشاره‌ای داشته‌اند که کمتر این کتاب رسانه‌ای شده است.

براساس این گزارش از خاطرات پیشکسوتان و فعالان اصناف و بازار تهران که از سوی نشر فاتحان تاکنون کتابت شده است می‌توان به کتاب «سرای سلیمان‌خان» زندگینامه برگرفته از زندگی و خاطرات حسین فتحی، «حاجی صلواتی» زندگی برگرفته از خاطرات غلامعلی جلالی ذات و «لشکر آچار به دست» برگرفته از زندگی و خاطرات رضا نیک‌آیین اشاره کرد.

گفتنی است، غرفه انتشارات فاتحان در ابتدای راهروی 22 بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران واقع شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها