امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83542
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
وحید نقشینه مدیر انتشارات موسسه کیهان در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از پرفروش ترین آثار این ...

وحید نقشینه مدیر انتشارات موسسه کیهان در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از پرفروش ترین آثار این موسسه در نمایشگاه کتاب نام برد و عنوان کرد: کتاب «راز قطعنامه» که به سیر تطور قطعنامه 598 پرداخته در این کتاب آمده است و به روندی که اطرافیان امام خمینی (ره) برای وی در پذیرش این قطعنامه ایجاد کردند در این کتاب مورد اشاره قرار گرفته است. «ارتش سری روشنفکران» و «رازهای دهه 60» نیز از دیگر کتاب های پرفروش موسسه انتشارات کیهان است.
مدیر انتشارات کیهان به میزان استقبال کنندگان از نمایشگاه اشاره کرد و گفت: میزان بازدیدکنندگان افزایش کمی داشته ولی میزان فروش کتاب با کاهش روبرو شده است. شاید یک دلیل آن، کاهش توان خرید مردم به نسبت سنوات گذشته باشد. افزایش مقولات مرتبط با چاپ نیز موجب شده تا قیمت کتاب افزایش داشته باشد و همین موشوع خرید کتاب را کاهش داده است.
او وضعیت توجه به کتاب های حوزه انقلاب اسلامی را اینطور عنوان کرد: موضوع فرهنگ، هم دغدغه رهبر انقلاب است و هم دغدغه متولیان فرهنگ باید باشد. کتابی که به موضوع انقلاب اسلامی و گفتمان انقلاب اسلامی پرداخته و برای آن کار پژوهشی انجام شده، مورد کم لطفی واقع شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها