امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83560
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۶
تعداد بازدید: 227
یکی از محبوب ترین بازیکنانی که در جام جهانی بازی خواهد کرد، لیونل مسی بازیکن تیم ملی آرژانتین است که می توانید با نصب این تصویر زمینه Official Messi، ...

یکی از محبوب ترین بازیکنانی که در جام جهانی بازی خواهد کرد، لیونل مسی بازیکن تیم ملی آرژانتین است که می توانید با نصب این تصویر زمینه Official Messi، تصاویر او را به صفحه نمایش گوشی هوشمند خود بیاورید.

تقریبا یک ماه تا آغاز جام جهانی 2014 باقی مانده است و در دریچه قصد داریم طی گزارش هایی بازی ها، نرم افزارها و تصویر زمینه بازیکن های محبوب که در این مسابقات شرکت می کنند را آماده کنیم. یکی از معروف ترین بازیکنانی که در جام جهانی بازی خواهد کرد، لیونل مسی بازیکن تیم ملی آرژانتین است که می توانید به صورت رایگان تصویر زمینه رسمی این بازیکن در لباس تیم ملی آرژانتین را دانلود کنید. تصاویری متعدد و با کیفیت از حرکات و گل های این بازیکن در تصویر زمینه گنجانده شده است و می توانید با استفاده از ویجت شمارش معکوش از زمان باقی مانده تا شروع اولین بازی رسمی او با خبر شوید. از ویژگی های تصویر زمینه می توان به مواردی چون: وجود ویجت های کاربردی، امکان مدیریت پیامک ها، ایمیل ها و اطلاعیه ها با تصاویر این بازیکن، کیفیت بالای تصاویر موجود و ... اشاره کرد.
قابل اجرا در اندروید 2.3 و بالاتر

 

حجم تصویر زمینه: 24.7 مگابایت
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها