امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83578
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۵
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، سیدتقی نوربخش صبح امروز در جمع نمایندگان تشکل‌های کارگری و کانون‌های بازنشستگی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، سیدتقی نوربخش صبح امروز در جمع نمایندگان تشکل‌های کارگری و کانون‌های بازنشستگی آذربایجان شرقی وضعیت بازنشستگان را آینه‌ فردای نیروی کار فعال امروز دانست و اظهار کرد: چنانچه وضعیت خدمت‌رسانی بازنشستگان مطلوب و مناسب باشد امنیت اجتماعی و انگیزه بیشتر را برای نیروی کار فعال جامعه در پی خواهد داشت.

وی با اشاره به این که بدهی‌های تامین‌ اجتماعی به مراکز درمانی و داروخانه‌های طرف قرارداد تا پایان بهمن 92 تسویه شده است، افزود: مجموع این اقدامات افزایش اعتبار دفترچه‌های درمانی تأمین ‌اجتماعی را به دنبال دارد.

نوربخش ادامه داد: برای نخستین بار بودجه سازمان تامین اجتماعی برای سال 93 پیش از آغاز سال تصویب و همچنین افزایش حقوق‌ها برای اولین بار از فروردین ماه اعمال و پرداخت شد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بیان کرد: دولت تدبیر و امید برای تحول در حوزه سلامت اقدامات مؤثری در دست اجرا دارد که برای اولین بار خانواده تامین اجتماعی هم از این تسهیلات بهره‌مند می‌شوند.

نوربخش با بیان اینکه درخصوص مسکن ارزان قیمت و دیگر نیازهای مستمری‌بگیران در حال برنامه‌ریزی هستیم تاکید کرد پس از نهایی شدن تمام جزئیات برنامه، آن را اعلام خواهیم کرد.

وی همچنین افزود: امیدواریم هم در دولت و هم در سازمان شرایطی فراهم شود که دیگر نیازی به بیمه تکمیلی احساس نشود.

پیش از سخنان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی جمعی از نمایندگان تشکل های کارگری و کانون‌های بازنشستگی درخصوص مهم ترین نیازهای کارگران و مستمری بگیران به بیان دیدگاه‌ها و  نظرات خود پرداختند.

انتهای پیام/60001/ل40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها