امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۲۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83595
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۵
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار امنیتی دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف شهردار تهران پیش از ظهر امروز(پنجشنبه) در سومین همایش ...

به گزارش خبرنگار امنیتی دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف شهردار تهران پیش از ظهر امروز(پنجشنبه) در سومین همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت روحانیون رزمنده تهران بزرگ که در سالن همایش‌های باغ‌موزه دفاع مقدس برگزار شد، طی سخنانی پرونده هسته‌ای کشورمان را یکی از مهمترین موضوعات ایران عنوان کرد و گفت: این پرونده یکی از مهمترین موضوعات در سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران است و حتماً آیندگان پیرامونش قضاوت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه این پرونده دارای پیچیدگی‌های حقوقی است و بازیگرانی از سطوح مختلف در آن ایفای نقش می‌کنند تصریح کرد: این میدان مبارزه‌ای است که ملت و انقلاب ما با آن روبروست.

شهردار تهران با بیان اینکه مقام معظم رهبری بر پرونده هسته‌ای نظارت دقیق، عمیق دارند و اداره‌کننده آن هستند خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب بدون شک خط قرمزهایی که باید در این زمینه رعایت شود را از هرکسی در هر جایگاهی مطالبه خواهند کرد، ایشان هیچگاه اهل معامله کردن بر سر عزت ملت و نظام با هیچ چیز، هیچکس و هیچ دولتی نیست.
ادامه دارد...
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها