امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83606
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۳
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، ابراهیم بارانی چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی ماه‌ها گذشته از طریق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، ابراهیم بارانی چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی ماه‌ها گذشته از طریق تشکل‌های اسلامی دانشجویی و دانشگاهی و نهادهای مردمی از جمله ستاد مردمی مبارزه با استکبار جهانی دعوت‌نامه‌هایی برای حضور دکتر جلیلی در لرستان صورت گرفت، اما یکشنبه شب یعنی در مورخه 14 اردیبهشت هنگامی که جلسه هفتگی شورای مرکزی تشکل‌های اسلامی دانشجویی و فارغ‌التحصیلان استان لرستان برای بررسی برنامه‌های سال جدید جریان داشت، از دفتر آقای دکتر جلیلی با اینجانب تماس گرفتند و پیرو دعوتنامه‌های مذکور، سه گزینه تاریخی را برای سفر وی به استان لرستان پیشنهاد دادند.

وی گفت: این سه دعوت یکی چهارشنبه 17/2/93 و دیگری سه‌شنبه یا چهارشنبه هفته آینده یعنی 23 و 24/2/93 و دیگری هفته‌های بعد با توافق دو طرف، با توجه به اینکه شاخه دانشجویی اصرار داشته‌اند، سفر باید قبل از تعطیلی کلاس‌ها صورت بگیرد، پس به اتفاق آراء گزینه سوم رد شد و بحث روی چهارشنبه این هفته (17/2/93) یا چهارشنبه هفته آینده (24/2/93) متمرکز شد.

این مسئول تصریح کرد: شاخه فارغ‌التحصیلان که متصدی برنامه‌های بیرون از دانشگاه‌ها هستند، به این دلیل که برای این هفته فرصت تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی کافی نداریم، لذا روی هفته آینده نظر داشته‌اند، لکن شاخه دانشجویی چون چهارشنبه آینده درگیر برنامه‌های اعتکاف هستند و از طرفی به علت محدودیت محیط دانشگاه نسبت به شهر طی دو روز می‌توانند اطلاع‌رسانی کنند، بنابر این روی چهارشنبه هفته جاری نظر داشته‌اند.

دبیرکل تشکل‌های اسلامی دانشجویی و فارغ‌التحصیلان استان لرستان گفت: پس از رای‌گیری اکثریت به این هفته رای دادند، تا دانشجویان بتوانند هم از حضور دکتر جلیلی استفاده کنند و هم در هفته آینده به برنامه‌های اعتکافشان برسند، بلافاصله در پایان این جلسه که به نیمه‌های شب رسیده بود، با دفتر آقای دکتر جلیلی تماس و برای این هفته یعنی سه روز آینده اعلام آمادگی و از صبح روز دوشنبه 15/2/93 فعالیت‌های دانشجویان برای دانشگاه‌های لرستان و آزاد اسلامی خرم‌آباد و آزاد اسلامی بروجرد و شاخه فارغ‌التحصیلان و ستاد مردمی مبارزه با استکبار جهانی برای مسجد صاحب‌الزمان (عج) خرم‌آباد و یکی از مساجد بروجرد شروع شد.

بارانی در ادامه افزود: ما هیچ اطلاعی از برنامه لغو سفر سیدحسن خمینی به بروجرد نداشته‌ایم، اما یک یا دو روز قبل از سفر دکتر جلیلی متوجه شدیم، برنامه سفر ایشان به دلیل مخالفت‌هایی که صورت گرفته لغو و باعث ایجاد حساسیت‌هایی در سطح شهر شده است.

این مسئول عنوان داشت: ما هم برای اینکه به حساسیت‌های منفی دامن زده نشود و بهانه‌ای برای مخالفان افراطی فراهم نشود، لذا برنامه سفر بروجرد را حذف کرده‌ایم.

وی در ادامه بیان داشت: از طرف اصلاح‌طلبان افراطی و همان کسانی که همیشه ادعای آزادی بیان و آزادی اندیشه را دارند، مرتب مسئولان را تهدید و حتی تحت فشار قرار دادند تا دکتر جلیلی در لرستان سخنرانی نکند، آنها خود یک خبر کاملا کذب و دروغی را در خصوص تجمع اعتراضی مخالفان سیدحسن خمینی در جلوی دانشگاه آیت‌الله العظمی بروجردی (ره) درست و در رسانه‌های زنجیره‌ای خود این خبر کذب را منتشر کردند و جالب این است که شبکه‌های خارجی از جمله بی بی سی در نشر این خبر دروغ با آنها همنوا شدند، تا بار دیگر ارتباط برخی رسانه‌های زنجیره‌ای با بیگانگان اثبات شود.

بارانی افزود: بنابر اخبار موثق، لغو برنامه سفر سیدحسن خمینی و نشر خبر کذب تجمع در جلوی دانشگاه آیت‌الله بروجردی و دامن زدن به آن در رسانه‌های داخلی و خارجی و فشار برای لغو برنامه سفر دکتر جلیلی، کار اصلاح‌طلبان افراطی و مدعیان آزادی بیان و جامعه چند صدائی بود.

بارانی یادآور شد: این حرکت اصلاح‌طلبان بار دیگر اثبات کرد که منظور آنها از آزادی بیان، فقط آزادی در ترویج افکار تنگ نظرانه خودشان است، وگرنه برای رسیدن به اهداف خود، از ترویج دروغ گرفته تا فعال کردن گروه‌های فشار و حتی بهره‌برداری از بیت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران هیچ ابایی ندارند.

دبیرکل تشکل‌های اسلامی دانشجویی و فارغ‌التحصیلان استان لرستان در پایان گفت: ما اعضای این تشکل‌های اسلامی دانشگاهی به عنوان کسانی که بعضا در قبل و بعد از انقلاب جزو سربازان گوش به فرمان آن امام عزیز و پیر سفر کرده بوده‌ایم، دلسوزانه به جناب آقای سیدحسن خمینی نوه گرانقدر آن امام راحل توصیه می‌کنیم، حیثیت خود و این بیت شریف را فدای افکار انحصارطلبانه عده‌ای خاص که عمدتا از فعالان فتنه 88 هستند، نکند.
انتهای پیام/85002/ب30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها