امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8361
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۴۵
تعداد بازدید: 109
زهره طبیب‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اسلامشهر اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی در شرایطی رخ داد که کشورهای غربی به ویژه آمریکا و ...

زهره طبیب‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اسلامشهر اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی در شرایطی رخ داد که کشورهای غربی به ویژه آمریکا و انگلیس، ایران را حیات خلوت خود پنداشته و برنامه‌های زیادی برای غربی‌سازی کشورمان انجام دادند.

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین دلایل پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری مرجعیت معظم شیعه این بود که مردم ما رفتارهای غربی را قبول نکرده و می‌خواستند ایران اسلامی بر اساس تعالیم دین مبین اسلام و فرهنگ غنی خودمان اداره شود و قبول نمی‌کردند که کشورمان با مدل‌ها و الگوهای دیکته شده از غرب اداره شود.

*تنور انتخابات را نمی‌توان با تمسک به هر وسیله‌ای گرم کرد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه تبلیغات نامزدهای احتمالی در آستانه انتخابات را چگونه ارزیابی کرده و آیا با این شرایط شاهد برگزاری انتخابات حداکثری خواهیم بود؟ گفت: مهمترین اولویتی که هر ایرانی دلسوز باید در دستور کار خود قرار دهد، تلاش برای برگزاری انتخاباتی پرشور و حداکثری است.

طبیب‌زاده افزود: به طور قطع برگزاری انتخابات با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای بسیاری از توطئه‌های دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی را خنثی می‌کند، اما قرار نیست که به هر شیوه‌ای برای جلب آرای مردم دست بزنیم.

وی با ذکر مصادیقی گفت: به عنوان نمونه در دوره قبلی انتخابات ریاست جمهوری عده‌ای در کشور به راه افتاده و برای ستادهای خود رنگ انتخاب کردند و می‌خواستند مدل‌های تبلیغاتی غربی را در ایران اجرا کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: این در حالی است که در پایان انتخابات به همه ثابت شد که این شیوه‌ها و بازی‌های سیاسی غربی تاثیری در رای و نظر ملت ایران ندارد، چراکه مردم کشورمان ملاک‌های دیگری برای انتخاب دارند.

طبیب‌زاده تاکید کرد: توصیه من به ستادهای انتخاباتی و کاندیداها این است که دست به چنین شیوه‌هایی نزده و با بیان برنامه و تشریح اهداف خود، نظر مردم را جلب کنند.

وی در پایان با بیان اینکه برخی از نامزدها و کاندیداهای انتخابات آتی می‌خواهند با بازی‌ها و شیوه‌های سیاسی غربی از مردم رأی بگیرند، گفت: به طور قطع این شیوه‌ها همچون گذشته نتیجه نداده و مردم ما به فردی رأی می‌دهند که در چارچوب انقلاب و ولایت حرکت کرده و کارنامه روشنی در این زمینه داشته باشد.

انتهای پیام/2302/ر40/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار