امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83626
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۹
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دومین جلسه شورای منتخبان رئیس دانشگاه تهران صبح امروز در سالن امیرکبیر ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دومین جلسه شورای منتخبان رئیس دانشگاه تهران صبح امروز در سالن امیرکبیر این دانشگاه برگزار شد که گزینه‌های ریاست دانشگاه برنامه‌های خود را ارائه کردند و پس از آن رأی‌گیری از 50 عضو شورای منتخبان صورت گرفت که نتیجه رأی‌گیری امروز به وزیر علوم ارائه می‌شود.

گزینه‌های ریاست دانشگاه تهران پس از خروج از دومین جلسه شورای منتخبان تنها اعلام کردند که اجازه هیچ صحبتی را نداریم و فقط خلیلی ‌عراقی رئیس شورای منتخبان در رابطه با تصمیمات شورا صحبت می‌کند.

کمره‌ای رئیس دانشکده فنی دانشگاه تهران که یکی از گزینه‌های ریاست دانشگاه است در حاشیه دومین جلسه شورای منتخبان گفت: رئیس را ما انتخاب نمی‌کنیم بلکه وزیر باید انتخاب کند و شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز فرد انتخاب شده را تأیید می‌کند.

وی افزود: شش نفر از گزینه‌های ریاست دانشگاه تهران برنامه‌های خود را در جلسه امروز ارائه کرده‌‌اند و پس از آن رأی‌گیری صورت گرفت ولی رأی نهایی بر عهده وزیر است.

همچنین سیدحسین حسینی مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی و گزینه دیگر ریاست دانشگاه تهران نیز، گفت: فقط آمده بودم به این جلسه تا کمی استراحت کنم.

همچنین نیلی‌احمدآبادی گزینه دیگر ریاست دانشگاه تهران بیان کرد: نتایج جلسات شورای منتخبان از سوی خلیلی عراقی رئیس شورا اعلام می‌شود.

امید،‌موسوی و رحیمیان از پاسخ به خبرنگاران خودداری کردند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها