امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8366
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۴۵
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وکلای ملت در جلسه عصر امروز مجلس و در ادامه بررسی بودجه 92، بندهای الحاقی 20 ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وکلای ملت در جلسه عصر امروز مجلس و در ادامه بررسی بودجه 92، بندهای الحاقی 20 و 21 لایحه بودجه 92 را به تصویب رساندند.

طبق مصوبه مجلس، به دولت (وزارت راه و شهرسازی) اجازه داده شد از ابتدای سال 1392 به ازای واردات هر دستگاه وسیله نقلیه سواری 150 هزار تومان تا 250 هزار تومان، وانت‌بار 100 هزار تومان، مینی‌بوس 200 هزار تومان، اتوبوس 500 هزار تومان، کامیون 500 هزار تومان و تریلر 1 میلیون تومان به عنوان عوارض وصول و به حساب خزانه‌داری کل کشور واریز کند.

خانه ملتی‌ها همچنین وزارت نیرو را موظف کردند علاوه بر دریافت بهای برق به ازای هر کیلووات ساعت برق فروخته شده مبلغ 30 ریال به عنوان عوارض برق در قبوض مربوطه درج و از مشترکین برق به استثنای مشترکین روستایی دریافت کند. وجوه حاصله به حساب شرکت توانیر واریز و عین وجوه دریافتی صرفا بابت حمایت از توسعه و نگهداری شبکه‌های روستایی و تولید برق تجدیدپذیر و پاک هزینه می‌شود. منابع مذکور به عنوان درآمد شرکت‌های ذیربط محسوب نمی‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها