امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۳:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83675
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یکشنبه هفته آینده طی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یکشنبه هفته آینده طی جلسه‌ای طرح اصلاح ماده 84 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران را بررسی می‌کنند.

رسیدگی به طرح الحاق یک ماده به قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران نیز در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

همچنین طرح‌های «اصلاح قانون بیمه تأمین اجتماعی کارگران ساختمانی» و «استفساریه قانون نحوه پرداخت عیدی کارکنان دولت و نحوه تسری آن به کارگران شاغل و مشمولان قانون کار در دستگاه‌های اجرایی» نیز در کمیسیون مذکور بررسی می‌شود.

روز دو‌شنبه هفته آتی علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی به منظور پاسخگویی به پرسش‌های موسی ‌الرضا ثروتی، ایرج عبدی، علیرضا محجوب و نادر قاضی‌پور، مهرداد بذرپاش، سؤال مشترک نادر قاضی‌پور و علیرضا محجوب و نیز زهره طبیب‌زاده در کمیسیون برنامه و بودجه خانه ملت حاضر می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها