امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83692
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ جعفر توفیقی عضو بنیاد امید ایرانیان در اولین گردهمایی این بنیاد که عصر ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ جعفر توفیقی عضو بنیاد امید ایرانیان در اولین گردهمایی این بنیاد که عصر امروز پنجشنبه برگزاری شد، با بیان اینکه به عنوان نماینده وزارت علوم در این مکان حاضر نشده‌ام، گفت: من امروز به عنوان یکی از اعضای بنیاد در اینجا حاضر شده‌ام و از شما می‌خواهم سؤالاتی را که در پیرامون مسائل دانشگاه پرسیدید در جلسه‌ای با حضور مسئولان وزارت علوم مطرح کنید.

وی درباره تصمیمات دولت در زمینه دانشگاه‌ها گفت: دولت روحانی وعده‌هایی را در زمینه دانشگاه‌ها در زمان انتخابات و در جلساتی که بعد از انتخابات برگزار شد، داده است که همچنان به آن پایبند بوده و اعتقاد دارد.

توفیقی ادامه داد: استقلال دانشگاه‌ها تأکید بر مدیریت غیرسیاسی مبنی بر مشارکت اعضای هیأت‌علمی و احترام به اعضای دانشگاه‌ها حذف فضای امنیتی و اعتقاد به فضای باز و آزادی بیان و اندیشه و تشویق به نواندیشی از جمله مواردی است که وزارت علوم برای اجرایی شدن آن می‌کوشد و بر انجام آن تاکید دارد.

معاون وزیر علوم با بیان اینکه ممکن است سرعت تحقق وعده‌های روحانی با فراز و نشیب همراه باشد، خاطرنشان کرد: اگرچه ممکن است در این امر با فراز و نشیب روبرو باشیم اما تلاش می‌کنیم تا مطالبه جامع دانشگاهیان را به انجام برسانیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار