امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83699
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 159
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار اسکندری جانشین معاونت نیروی انسانی ناجا در ششمین جشنواره حضرت علی‌اکبر و جوان سرباز اظهار داشت: بنابر تدابیر و ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار اسکندری جانشین معاونت نیروی انسانی ناجا در ششمین جشنواره حضرت علی‌اکبر و جوان سرباز اظهار داشت: بنابر تدابیر و سیاستگذاری بعمل آمده از سوی ستاد کل برای تکریم از کارکنان وظیفه و معرفی سرباز نمونه برگزاری جشنواره جوان در دستور کار نیروهای مسلح قرار گرفت.

جانشین معاونت نیروی انسانی ناجا گفت: هر سال این جشنواره به میزبانی یکی از نیروها برگزار می‌شود که ششمین جشنواره به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی و هفتمین جشنواره در صورت تصویب ستاد کل به میزبانی نیروی انتظامی خواهد بود.

اسکندری اهداف برگزاری این جشنواره را معرفی سرباز جوان، ارج نهادن به جایگاه سرباز و ارتقاء روحیه و انگیزه خدمتی عنوان کرد.

جانشین معاونت نیروی انسانی ناجا تصریح کرد: برای برگزاری ششمین جشنواره جوان سرباز سه سطح تعیین شده است که جشنواره استانی جوان سرباز در بهمن‌ماه در 180 رده برگزار شد و جشنواره سازمانی ناجا که امروز برگزار می‌شود؛ همچنین جشنواره نهایی نیروهای مسلح در خردادماه 93 به میزبانی ارتش برگزار خواهد شد.

وی شاخص‌های عمومی انتخاب سرباز نمونه را حسن شهرت و نظم و انضباط دانست و گفت:  سرباز ، سازندگی و تفکر بسیجی؛ سرباز، دینداری و بصیرت؛ سرباز، مسئولیت پذیری و خانواده؛ سرباز، نظم و انضباط اجتماعی و سرباز، آموزش و تربیت بدنی از جمله محورهای انتخاب سرباز نمونه است.

وی تصریح کرد: تعداد شرکت‌کننده‌ها در رده‌های ناجا 10 هزار و 204 نفر بودند که در ادامه 600 نفر انتخاب شدند و در جشنواره‌های استانی از آنها تقدیر شد که امروز از بین آنها به عنوان سرباز نمونه ناجا انتخاب شدند.

اسکندری تصریح کرد: در مراسم نهایی ششمین جشنواره جوان سرباز نیروهای مسلح که در 15 خرداد در محل وزارت کشور برگزار می‌شود قرار است از 35 سرباز نمونه نیروهای مسلح تقدیر شود.

وی گفت: 9 سرباز از ناجا، 13 سرباز از ارتش، 9 سرباز از سپاه، 2 سرباز از وزارت دفاع و 2 سرباز از ستاد کل در مجموع 35 سرباز نمونه نیروهای مسلح کل کشور خواهند بود.

لازم به ذکر است، در این مراسم از خانواده شهدای تروریستی سراوان نیز تقدیر شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها