امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۰۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83713
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار محمد جواد زاده کمند جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در ششمین جشنواره حضرت علی‌اکبر (ع) و جوان سرباز اظهار داشت: ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار محمد جواد زاده کمند جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در ششمین جشنواره حضرت علی‌اکبر (ع) و جوان سرباز اظهار داشت: نیروی انتظامی بیش از 13 هزار شهید تقدیم کرده است که از این تعداد 7500 نفر شهدای سرباز هستند.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با سلام و درود بر شهدای سراوان، گفت: این افراد مردانه ایستادند و مظلومانه به شهادت رسیدند، آن هم به دست جریانی که در زمان پیامبر آن حضرت را آزردند و بر روی فرزندانش تیغ کشیدند و حالا بعد از 14 قرن در قالب جریان تکفیری و سلفی بر روی فرزندان ایران اعم از تسنن و تشیع که برای دفاع از مرزها تلاش می‌کنند، آتش می‌گشایند.

وی تصریح کرد: سراوان یک حکایت ناگهانی نبود بلکه یک جریان ادامه دار در طول مبارزه حق و باطل است؛ قاتلی که با حمایت وهابیت در برابر حق شورش کرده و بر هم زدن وحدت مسلمانان را نشانه رفته و بالاترین خدمت را به دشمنان اسلام کرده است. ما وظیفه داریم راه پرنور شهدا را ادامه دهیم و برای وحدت مسلمانان و رهانیدن از دشمنان تلاش کنیم.

زاده‌کمند به فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره داشت و گفت: ایشان تاکید دارند که باید وصیت نامه و سیره شهدا را بخوانید و ببینید که چگونه شهدا یک شبه ره صد ساله را پیمودند.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد: ما وظیفه داریم با خواندن وصیت‌نامه و سیره شهدا از خود گذشتگی را بیاموزیم؛ استقامت در برابر مشکلات، ساده زیستی، عبادت و اطاعت خدا، تکلیف مداری و مسئولیت پذیری، عمل مجاهدانه، تلاش عاشقانه و تعهد و وظیفه شناسی را بیاموزیم.

وی با تبریک به فرهیختگان عزیز سرباز گفت: همه سربازها نمونه‌اند و سربازانی که با تلاش و خدمت صادقانه سعی در خدمت خالصانه به نظام دارند.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا امروز تصریح کرد: امروز سربازان جان بر کف نقش ویژه‌ای در ایجاد امنیت و نظم و انضباط اجتماعی در کشور دارند و توفیقی که سربازان ناجا برای خدمت به مردم و کشور دارند با عنایت به ماهیت و نوع مأموریتی که با خدمات شبانه‌روزی در عرصه‌های مختلف دارند یقیناً بیش از سایر نیروهاست.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا به سربازان توصیه کرد که قدر لحظات سربازی خود را بدانند و برای کسب تجارب مفید و خدمت خالصانه از آن بهره‌ برند.

زاده‌کمند ادامه داد: امروز دشمنان اسلام بویژه استکبار جهانی تلاش می‌کنند تا جوانان را هدف قرار دهند و این به علت تاثیرگذاری جوانان است چرا که جوانان می‌توانند ایرانی آباد، آزاد، مقتدر و با معنویت بسازند.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا خاطرنشان کرد: امروز در همه عرصه‌ها اگر توفیقی حاصل شده جای پای جوانان بوده است و بدون جوانان این توفیق برای کشور میسر نیست.

لازم به ذکر است در این مراسم از خانواده شهدای سراوان تقدیر شد؛ اسامی این شهدا عبارتند از سرباز شهید سید علی صیادت، شهید امینه عبارشی، شهید امید پارداد، شهید محمد سلیمانی، شهید محمد صادقی نژاد، شهید مهدی عارفی، شهید حامد عبدالهی شورجه، شهید محمد قرایی، شهید حمید لزکی، شهید احمد لنگری و شهید مسعود معصومی اکبرآبادی.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار