امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۴:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83724
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در تبریز، علی ربیعی ظهر امروز در همایش معرفی برترین شرکت‌های منطقه آذربایجان، در مجتمع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در تبریز، علی ربیعی ظهر امروز در همایش معرفی برترین شرکت‌های منطقه آذربایجان، در مجتمع پتروشیمی تبریز اظهار کرد: تبریز تنها یک شهر نیست بلکه هویت ملی و ایرانی است و باید بیش از این‌ها در مورد جایگاه این دیار و شایستگی آذربایجان و ارتقاء آن به جایگاه شایسته‌اش برنامه‌ریزی و تلاش کنیم.

وی با اشاره به بیتی از اشعار شهریار(تبریزه باخاندا بورکوموز توشردی: وقتی به تبریز نگاه می‌کردیم کلاهمان می‌افتاد...) که جایگاه تبریز را بسیار رفیع قلمداد و خاطر نشان کرد: رسیدن به این جایگاه رفیع باید استراتژی ملی ما باشد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: رشد و توسعه، رسیدن به منزلت بین‌المللی، سفره‌های بی‌دغدغه و کیفیت بالای زندگی و رسیدن به نخبگی جهانی، دلواپسی یک ایرانی است که مرتفع نمی‌شود مگر با تلاش و کوشش، توجه به اقتصاد تولید محور و ارج نهادن به کارگر و کارآفرین که شهر تبریز جایگاه ویژه‌ای در این مقولات دارد.

وی با بیان اینکه در آیات کلام الله مجید هرجا سخن از ایمان است، عمل صالح هم به دنبال آن آمده است، افزود: عمل صالح همان کار و تلاش است که به ایجاد اشتغال می‌انجامد و اگر بخواهیم ایران به شرایط اقتصاد رقابتی دست یابد باید مصرف داخل را به سمت کالای ایرانی سوق دهیم.

ربیعی تاکید کرد: یکی از ملزومات اساسی اقتصاد مقاومتی ایجاد و پرورش برندهای بزرگ است که متاسفانه در سال‌های اخیر به دلیل سقوط کیفیت برندها و همچنین عدم رعایت تعهدات و استانداردهای بین‌المللی شاهد مرگ بسیاری از برندهای مطرح کشور در جهان بوده‌ایم بنابراین باید تلاش کنیم برندهای ایرانی را بسازیم و ذائقه ایرانی را با برندهای ایرانی آشتی دهیم و این برندها را در بازارهای جهانی معرفی کنیم.

وی افزود: متاسفانه در سال‌های گذشته 50 برند برتر کشور از بین رفته است و این در حالی است که ایجاد یک برند بسیار مشکل است.

ربیعی با بیان اینکه در هشت سال گذشته پول‌های کلانی به جامعه تزریق شد که می‌شد با آنها دو کشور دیگر بنا کرد، گفت: ثروت حاصل از فروش نفت ثروت نیست بلکه ایجاد 23 میلیون شغل مولد و میزان تولید و سرمایه‌ای که از طریق این شغل‌ها حاصل می‌شود در جامعه ایجاد ثروت می‌کند و مدیریت جهادی در همین راستا اتفاق می‌افتد.
انتهای پیام/60002/ل40/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها