امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83737
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، فرهاد فلاح‌کریمی بعد از ظهر امروز در نشست انتظامی گیلان وقوع سرقت‌های متعدد مغازه‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، فرهاد فلاح‌کریمی بعد از ظهر امروز در نشست انتظامی گیلان وقوع سرقت‌های متعدد مغازه‌های شیشه سکوریت‌دار در سطح شهر رشت را از موضوعات مورد پیگیری پلیس عنوان کرد.

وی در تشریح نحوه سرقت مغازه‌های شیشه سکوریت تصریح کرد: سارق با باز کردن قفل شیشه سکوریت اقدام به سرقت از داخل مغازه می‌کرد و با توجه و شگرد به‌کار رفته در این سرقت‌ها سریالی بودن آنها برای پلیس محرز شد.

رئیس پلیس آگاهی گیلان افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت با تحقیقات پلیسی به سارق سابقه‌داری در این زمینه مشکوک شدند.

به گفته وی، پلیس این متهم را که مخفیانه به محل سکونت خود تردد داشت با یک عملیات غافلگیرانه در یکی از کوچه‌های منتهی به منزلش دستگیر کرد.

فلاح‌کریمی با اشاره به اینکه سارق به 44 فقره سرقت اعتراف کرد، گفت: سارق با یک‌دستگاه موتورسیکلت در ساعات خلوت با گشودن قفل درب مغازه‌های شیشه سکوریت‌دار اقدام به سرقت از داخل مغازه می‌کرد.

وی از دستگیری 6 متهم و مالخر اموال مسروقه مذکور خبر داد و متذکر شد: کارآگاهان در ادامه تحقیقات از مالخران مقادیری از اموال مسروقه را کشف و تحویل مالباختگان دادند.

رئیس پلیس آگاهی گیلان از مغازه‌داران خواست تا آموزش و هشدارهای پلیس را جدی بگیرند و در هنگام تعطیلی کوتاه مدت مغازه‌ها حتماً درب‌های اصلی مغازه را ببندند و تنها به بستن قفل درب شیشه سکوریت اکتفا نکنند.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی گیلان نیز در نشست مذکور از صحت عمل ماموران انتظامی چابکسر در رد رشوه 6 میلیون ریالی خبر داد.

حبیب نصیری اظهار کرد: ماموران بخش انتظامی چابکسر در حین گشت‌زنی به راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی مزدا مشکوک شدند.

وی ادامه داد: در تحقیقات از این دو متهم متوجه شرب‌خمر آنها شده و در بازرسی از خودرو نیز مقداری مشروبات الکلی کشف شد.

رئیس بازرسی فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه متهمان برای رهایی از اعمال قانون 2 میلیون ریال به ماموران انتظامی پیشنهاد کردند، خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی با صحت عمل ضمن رد رشوه مراتب را صورتجلسه و ضمیمه پرونده این متهمان کردند.

وی رد رشوه دوم را مربوط به ماموران انتظامی رشت عنوان کرد و متذکر شد: ماموران انتظامی در بازرسی از یک فرد مقداری مواد مخدر شیشه از وی کشف کردند.

به گفته نصیری، ماموران ضمن دستگیری این متهم با رشوه 2 میلیون ریالی وی برای رهایی از اعمال قانون مواجه شدند که مراتب را صورتجلسه و ضمیمه پرونده متهم کردند.

وی سومین مورد از رد رشوه را متعلق به ماموران انتظامی بخش پره‌سر رضوانشهر ذکر کرد و یادآور شد: ماموران انتظامی سه متهم را در حین استعمال مواد مخدر دستگیر کردند.

این مسئول خاطرنشان کرد: ماموران با رشوه 2 میلیون ریالی وجه نقد متهمان مواجه شدند که مراتب را صورتجلسه کردند.

به گفته وی، متهمان با صورتجلسه رد رشوه و تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.
انتهای پیام/2300/ط30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها