امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۸:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83738
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اراک به نقل از معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ساعت 13 و 30 دقیقه روز گذشته در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اراک به نقل از معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ساعت 13 و 30 دقیقه روز گذشته در جاده داودآباد شهرستان اراک، بر اثر واژگونی یک دستگاه پراید هر سه سرنشین آن مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند که متاسفانه دو نفر از سرنشینان خودرو بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کردند.

علت این سانحه در بررسی کارشناس تصادفات پلیس راه استان مرکزی، عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه، ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه اعلام شد.

در حادثه‌ای دیگر که در ساعت 17 و 20 دقیقه روز گذشته در محور خنداب ـ ملایر بر اثر واژگونی یک دستگاه وانت پیکان اتفاق افتاد، راننده خودرو جان خود را از دست داد و دیگر سرنشین خودرو نیز توسط واحدهای امدادی برای مداوا به بیمارستان امام حسین(ع) ملایر منتقل شد.

در بررسی صورت گرفته توسط کارشناس پلیس راه، علت حادثه عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه، ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه در پیچ اعلام شد.
انتهای پیام/87002/غ
برچسب ها:
آخرین اخبار