امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83741
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «بثینه شعبان» مشاور بشار اسد رئیس جمهور سوریه، در کنفرانسی خبری اعلام کرد که «آنچه در کشورهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «بثینه شعبان» مشاور بشار اسد رئیس جمهور سوریه، در کنفرانسی خبری اعلام کرد که «آنچه در کشورهای عربی در جریان است و تلاش‌هایی که صورت می‌گیرد تا امت عربی و اسلامی به مشکلات داخلی سرگرم باشند، در حقیقت تلاشی است تا منازعه عربی-اسرائیلی، همانطور که صهیونیست‌ها می‌خواهند پایان یابد».
شعبان که در کنفرانسی خبری پس از اجلاس فوق العاده مؤسسه بین المللی «اُمنای قدس» سخن می‌گفت، توصیف کشورهای غربی از اتفاقات منطقه مبنی بر اینکه «بهار عربی» است، «زمستانی خونین» نامید و تأکید کرد که امت عربی با ابزاری به نام مقاومت و تداوم مبارزه، بزودی شاهد بهاری واقعی خواهد بود و حقوقش را [از اشغالگران] پس خواهد گرفت.
مشاور رئیس جمهور سوریه تاکید کرد که سوریه با رهبری بشار اسد و فداکاری مردم و ارتشش از حساسیت مرحله کنونی مطلع است و اکنون در جنگ کنونی به مبارزه خود برای حفظ اصول امت و هویت عربی ادامه می‌دهد.
سوریه از مارس سال 2011 شاهد ورود عناصر مسلح به خاک خود است. برخی کشورهای منطقه از جمله ترکیه و اردن که دارای مرز مشترک با سوریه هستند، و همچنین بسیاری از کشورهای غربی بخصوص آمریکا، از این عناصر مسلح حمایت می‌کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها