امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83750
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، وزارت کشور کوبا اعلام کرد هدف آنها از این حملات، تقویت خشونت های ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، وزارت کشور کوبا اعلام کرد هدف آنها از این حملات، تقویت خشونت های مخالفان دولت است.

خبرگزاری «پرنسا لاتینا» با انتشار این گزارش نوشت: کوبا اعلام کرد با مقامات آمریکایی درباره تحقیقات صورت گرفته تماس برقرار کرده است و این چهار نفر نیز به اتهام طراحی حملات تروریستی اعتراف کرده اند.

بر اساس این بیانیه رسمی که در رسانه های کوبایی نیز منتشر شد سه نفر از این چهار متهم از اواسط سال 2013 میلادی برای طراحی حمله به این کشور جزیره ای سفر کرده اند.

در این بیانیه که در واپسین ساعات روز سه شنبه منتشر شد این افراد، تروریست هایی خوانده شدند که با لوئیز پوسادا کاریلس، تبعه کوبایی ساکن میامی و مامور سابق سیا ارتباط دارند.

به گزارش خبرگزاری رویترز از هاوانا، کاریلس به علت دست داشتن در بمبگذاری سال 1976 میلادی در هواپیمای مسافربری کوبا که به کشته شدن 73 نفر منجر شد در کوبا و ونزوئلا تحت پیگرد قرار دارد. وی همچنین متهم است که در بمبگذاری هایی که در چندین هتل کوبایی صورت گرفت دست داشته است.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها