امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83766
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در هرات، برنامه یک هفته‌ای «احیای سنت نبوی» با شرکت هزاران، زن و مرد مشتاق، در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در هرات، برنامه یک هفته‌ای «احیای سنت نبوی» با شرکت هزاران، زن و مرد مشتاق، در استادیوم ورزشی هرات در غرب افغانستان بمدت یک هفته برگزار شد.

این چهارمین بار است که همایش هفته احیای سنت نبوی(ص) در شهر هرات برگزار می‌شود.

مسئولان برگزار کننده این همایش می‌گویند که این برنامه پس از اقامه نماز صبح  بصورت دسته جمعی در استادیوم ورزشی با تلاوت قرآن آغاز و بمدت 2 ساعت ادامه دارد.

گفته می‌شود که در مدت یک هفته روزانه نزدیک به چهار هزار نفر از مشتاقان حضرت محمد(ص) پیامبر گرامی اسلام در این همایش شرکت می‌کنند.

این در حالی است که در چهارمین دور برگزاری این همایش، برای زنان نیز جایگاه ویژه‌ای در نظر گرفته شده بود.

به گفته مسئولان این همایش، بازگویی رفتار و سیره پیامبر گزامی اسلام(ص) موجب تقویت ایمان فردی و خواهد شد بنابراین دبیرخانه علمی فرهنگی امام «محمد غزالی» چهارمین دور از هفته احیای سنت نبوی را درشهر هرات راه اندازی کرده است.

محور اصلی این همایش که در سخنرانی‌های علمای دینی بازگو می‌شود، شناخت جایگاه مقدس پیامبر بزرگ اسلام و امت آن حضرت نزد خداوند است که موضوعاتی چون دوری از فرهنگ بیگانه، جایگاه زن، تجارت اسلامی، تزکیه نفس و اصلاح باطن در سنت نبوی را دربر می‌گیرد.
در ادامه تصاویری از این همایش را ببینید:  انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها