امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۰۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8377
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۴۵
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی کشور در جلسه امروز عصر مجلس قرائت شد ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی کشور در جلسه امروز عصر مجلس قرائت شد که مشروح این تذکرات به شرح زیر است:
 
سبحانی‌نیا نماینده نیشابور و فیروزه به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد توجه بیشتری به مشاهیر ادب و هنر در مناسبت‌های ملی تذکر داد.
 
احمدی نماینده دیر، کنگان و جم به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در بزرگراه جم پالایشگاه فجرریز تذکر داد.
 
رجبی نماینده مینودشت به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مورد تسریع در تجهیز و راه‌اندازی بیمارستان‌های شهرستان مراوه و مینودشت تذکر داد.
 
«تذکر بشیری نماینده پاکدشت به وزیر کشور در مورد تسریع در الحاق شهرک صنعتی علی‌آباد، پاکدشت»
 
محبی نماینده سنقر به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ارتباط با تسریع در راه‌اندازی بخش سی‌تی‌اسکن بیمارستان امام خمینی سنقر و کلیایی و تسریع در احداث دانشکده پرستاری و بهداشت سنقر و کلیایی تذکر داد.
 
ایرج ندیمی نماینده لاهیجان و سیاهکل به وزیر کار در مورد تسریع در اجرای طرح‌های سازمان تامین اجتماعی در لاهیجان و سیاهکل متذکر شد.
 
موسی‌الرضا ثروتی نماینده بجنورد، مانع، سملقان، جاجرد و گرمه به رئیس جمهور در مورد تسریع در برقراری آرامش و جلوگیری از تنش در منطقه غلامان استان خراسان شمالی تذکر داد.
 
نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه به رئیس جمهور در خصوص تسریع در باروری ابرهای حوزه دریاچه ارومیه تذکر داد.
 
« تذکر حسینی نماینده زابل، زهک و هیرمند به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص توجه به وضعیت اقتصادی منطقه سیستان»
 
موسوی لارگانی نماینده فلاورجان به وزیر کار در خصوص تسریع در پرداخت حقوق بازنشستگان صنعت فولاد کشور و نیز به وزیر علوم در خصوص تسریع در تأسیس دانشکده دولتی در شهرستان فلاورجان و نیز به وزیر ورزش و جوانان در مورد ضرورت حمایت قاطع وزارتخانه‌ از برخورد با فساد و تباهی در لیگ دسته یک فوتبال کشور تذکر داد.
 
پشنگ نماینده خاش، بخش‌های نصرت‌آباد، میرجاوه و کرین به وزیر کشور در مورد نظارت بر عملکرد استاندار سیستان و بلوچستان درخصوص ایجاد امنیت تذکر داد.
 
فتاحی و بشیری و سبحانی‌نیا نمایندگان شهر بابک و پاکدشت و نیشابور به رئیس جمهور در مورد استفاده از ظرفیت جنبش عدم تعهد برای جلوگیری از کشتار مسلمانان منطقه خاورمیانه تذکر دادند.
 
صابری نماینده رامیان و آزادشهر به وزیر کار در خصوص تسریع در حل مشکلات صنعت فولاد متذکر شد.
 
زهره طبیب زاده نماینده تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر به رئیس جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص نحوه برگزاری مراسم بزرگداشت فردوسی در ورزشگاه آزادی تذکر داد.
 
حسینی نماینده زابل، زهک و هیرمند و همچنین حلیمه عالی به وزیر کشور در مورد تسریع در پیگیری علت شهادت دو نفر از ماموران پلیس راهنمایی استان سیستان و بلوچستان و همچنین علت برخورد نامناسب هنگ مرزی زابل با مردم و تجار افغان و بسته شدن بازارچه مرزی تذکر دادند.
 
کارخانه‌ای نماینده همدان و فامنین به رئیس جمهور در خصوص ضرورت دستور تسریع در پرداخت اعتبارات حوزه آب و کشاورزی استان‌ها و نیز به وزیر نیرو در خصوص تسریع در اتمام فاز یک تغییر سیستم خنک‌کننده نیروگاه یک هزار مگاواتی شهید مفتح از تر به خشک در دولت دهم تذکر داد.
 
شوهانی نماینده ایلام، ایوان، سیروان، کرداول، مهران و ملک‌شاهی به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص دستور راه‌اندازی تنها دستگاه MRI استان ایلام تذکر داد.
 
شوهانی و فتح‌الله حسینی نمایندگان ایلام، ایوان، سیروان، چرداول، مهران و ملک‌شاهی،‌قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در تهیه اقلام دارویی بیماران خاص تذکر دادند.
 
نیاز آذری و سید هادی حسینی نمایندگان بابل، قائمشهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ به وزیر آموزش و پرورش در مورد عدم طرح اجرایی صحیح پزشک خانواده در درمانگاه فرهنگیان شهرستان‌های مازندران و نگرانی‌های شدید فرهنگیان در این باره تذکر دادند.
 
نوری نماینده شوش دانیال به وزیر علوم در خصوص عدم اجرای مصوبه سفر هیئت دولت به شهرستان شوش دانیال در راه‌اندازی دانشکده باستان‌شناسی تذکر داد.
 
نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه به وزیر کشور در مورد تسریع در احداث پاسگاه‌های انتظامی شهرک‌ گلمان و ترزیلو و گلشهر ارومیه تذکر داد.
 
سید هادی حسینی نماینده سوادکوه، قائمشهر، جویبار و سیمرغ به وزیر راه و شهرسازی تقاضای سرعت در اجرای راه تهران شمال از طریق سوادکوه و رفع مشکل مردم مسیر و تعیین و تکلیف املاک مردم را مطرح کرد.
 
شوهانی نماینده ایلام، ایوان، سیروان،‌کرداول، مهران و ملک‌شاهی به وزیر جهاد کشاورزی در مورد وضعیت کشاورزان خسارت دیده در استان ایلام تذکر داد.
 
نگهبان سلامی نماینده خاف و رشخوار به وزیر راه و شهرسازی در مورد تسریع در دو بانده کردن مسیر تربت حیدریه به خاف با توجه به تردد گسترده ماشین‌های سنگین و نیز به وزیر بهداشت در خصوص فراهم کردن شرایط و اقدامات لازم برای پذیرش دانشجو در مرکز عالی آموزش سلامت شهرستان خاف از مهرماه جاری تذکر داد.
 
قاسم جعفری نماینده بجنورد،‌ به وزیر راه و شهرسازی خواستار تذکر نسبت به ساخت و تکمیل پل موردنیاز برای ارتباط راه‌های روستایی شد.
 
نیاز آذری و سید هادی حسینی نمایندگان بابل،‌قائمشهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ به وزیر بهداشت در مورد عدم اجرای صحیح پزشک خانواده و سرگردانی مردم به ویژه فرهنگیان تذکر دادند.
 
نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه به وزیر نفت در مورد شناسایی عاملان حادثه مورخ 28/2/1391 پالایشگاه نفت تهران تذکر داد.
 
عبدالرضا عزیزی نماینده شیروان به وزیر نیرو در خصوص ضرورت استفاده از تجهیزات نیروگاه سیکل ترکیبی، شیروان که به مدت 2 سال است به حال خود رها شده، تذکر داد.
 
فتاحی و بشیری نمایندگان شهر بابک و پاکدشت به وزرای کشور، صنعت، کشاورزی، کار در خصوص ضرورت تدبیر اقدامات مناسب برای جلوگیری از قاچاق گندم به خارج از کشور تذکر دادند.
 
سجادی نماینده سرخس، فریمان، رضویه و احمدآباد خطاب به وزرای دادگستری، اطلاعات و کشور پیرامون ضرورت برخورد مناسب و تؤام با عفو رأفت اسلامی برای آزادی مردم بازداشت شده اراضی سرخس در راستای تامین امنیت،‌آرامش و حضور حداکثری مردم در انتخابات تذکر دادند.
 
عابد فتاحی نماینده ارومیه به وزیر راه و شهرسازی در خصوص رسیدگی به راه‌های روستایی شهرستان ارومیه تذکر داد.
 
عبدالرضا عزیزی نماینده شیروان به وزیر راه و شهرسازی و نیز وزیر نیرو در خصوص ضرورت رسیدگی به راه‌های این منطقه شیروان و روکش آسفالت برای این راه‌ها و نیز پیشرفت کند طرح اگوی شیروان و ضرورت تامین اعتبارات لازم در این باره تذکر داد.
 
جعفر قادری نماینده شیراز به وزرای کشور و صنعت در مورد پایان دادن به برخورد با مردم شهرستان خرم‌بید و تسریع در آزادی افراد بازداشت شده در ماجرای معدن چاه‌مرغی تذکر داد.

ایرانپور نماینده مبارکه به وزیر بهداشت در مورد لزوم صدور مجوز شبانه‌روزی شدن درمانگاه کرگوند و نیز به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص توجه بیشتر به مشکلات کشاورزان متذکر شد.

حسن تامینی نماینده رشت به وزیر بهداشت در مورد نارضایتی مردم از ضعف خدمات بیمارستانی تذکر داد.

صرامی‌فروشانی نماینده خمینی‌شهر به وزیر اقتصاد در خصوص نبود بانک در شهر اصغرآباد و محله وازیچه تذکر داد.

منوچهری و فتح‌الله حسینی نمایندگان پاوه، جوانرود، روانسر، ثلاث باباجانی و قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص تسریع در امر تاسیس دانشکده فنی‌مهندسی در شهرستان پاوه، تذکر دادند.

منوچهری نماینده پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در تاسیس بیمارستان سی و دو تختخوابی در شهرستان روانسر و تاسیس دانشکده پرستاری و مامایی در شهرستان جوانرود و بیمارستان شهدای سرپل‌ذهاب تذکر داد.

ایرانپور، سیدهادی حسینی، سیدناصر موسوی لارگانی، فولادگر، منصوری بیدگانی نمایندگان مبارکه، سوادکوه، قائمشهر، جویبار و سیمرغ، فلاورجان، اصفهان و لنجان به وزرای کار و صنعت در خصوص تاخیر در پرداخت حقوق کارگران بازنشسته شرکت فولاد کشور تذکر دادند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها