امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۶:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83795
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 67
پرویز خلیلی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کاشان گفت: ضارب شهید خلیلی بعد از مضروب کردن علی، طی مدت دو سال بیماری ایشان، یک نفر دیگر را نیز ...

پرویز خلیلی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کاشان گفت: ضارب شهید خلیلی بعد از مضروب کردن علی، طی مدت دو سال بیماری ایشان، یک نفر دیگر را نیز مضروب کرده است.

وی تصریح کرد: چنانچه از نظر قانونی تضمینی برای ممانعت از ارتکاب مجدد جرم توسط قاتل علی وجود داشته باشد، رضایت می‌دهم و از ته دل راضی به قصاص نیستم.

این پدر شهید آمر به معروف و ناهی از منکر با اظهار خرسندی از شهادت فرزند خود بیان داشت: به جایگاه وی غبطه می‌خورم و حضور مردم و همراهی آنها در این مدت چهل روز تسلی خاطرمان بوده است.

وی با اشاره به مظلومیت فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر خاطرنشان کرد: مسئولان، آمرین به معروف و ناهیان منکر را به حال خود رها نکنند و از آنها حمایت کنند تا این فریضه الهی به عنوان یک فرهنگ ارزشی در جامعه گسترش یابد.

به گفته وی در هنگام ضربت خوردن شهید خلیلی مسئولان در کنارمان بودند، ولی در مدت بیماری او خبری از آنها نبود و الان هم توقعی از مسئولان ندارم تنها می‌خواهم آمرین به معروف را فراموش نکنند.

وی با تقدیر از مردم و برگزاری مراسم یادبود برای شهید خلیلی ابراز داشت: از اینکه در این مدت مردم ما را دلداری داده و همراه ما بودند تشکر می‌کنم.
انتهای پیام/63010/ب20
برچسب ها:
آخرین اخبار