امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۱۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83799
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
هادی خرسندی، مدیر انتشارات خرسندی با حضور در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود ...

هادی خرسندی، مدیر انتشارات خرسندی با حضور در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیان داشت: استقبال مخاطبان از نمایشگاه کتاب تهران نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

وی اضافه کرد: متأسفانه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بیش از آن که جنبه تبلیغات کتاب در آن بیشتر باشد، به سایر جنبه های تبلیغاتی توجه بیشتری شده است که از جمله آنها می توان به ارائه و تبلیغات سیم کارت های مختلف در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اشاره کرد.

خرسندی ادامه داد: از کتاب های پرفروش انتشارات خرسندی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می توان به مجموعه دو جلدی «فقه پویا» نوشته آیت الله مرعشی شوشتری و کتاب «پندارشناسی اقدامات حزب الله از منظر حقوق بین الملل» نوشته «خیرالله پروین»، اشاره کرد.

گفتنی است، غرفه انتشارات «خرسندی» در سالن نشر دانشگاهی سالن 19 غرفه 159 بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران واقع شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار