امروز : چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
۲۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 838
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 523
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، اولین دوره جشنواره-همایش «روحانی در قاب سینما» با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، اولین دوره جشنواره-همایش «روحانی در قاب سینما» با نمایش آثار منتخب مستند و سینمایی به صورتی متمرکز در تهران برگزار می‌شود. این جشنواره با هدف تبیین جایگاه روحانی در سینمای معاصر و بررسی شیوه‌های برقراری رابطه مستقیم و کاربردی مابین رسانه قدرتمند سینما و روحانیون برگزار خواهد شد.

همچنین این جشنواره در بخش‌های جنبی نیز با برنامه‌هایی همچون برگزاری نشستهای تخصصی، همایش و نیز نمایش آثار مستند برگزیده فضایی مناسب برای نقد و بررسی درخصوص تصویر روحانی در سینمای ایران فراهم خواهد کرد.

به گزارش فارس، جشنواره-همایش روحانی در قاب سینما به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه هنر، با حمایت بنیاد سینمایی فارابی و با همکاری مرکز گسترش سینمای تجربی، سازمان فعالیت‎های قرآنی دانشجویان و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‎ها برگزار می‌شود.

این جشنواره - همایش در سه بخش اصلی رقابتی، جنبی و غیر رقابتی (فیلم‌های سینمایی) و بخش ویژه تشکیل شده است. در بخش رقابتی آثار در سه قالب مقاله، فیلم کوتاه و مستند داوری خواهند شد.

حجت‌الاسلام علی سرلک مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه هنر، دبیر جشنواره است. حجت‌الاسلام سجاد کریمان‌مجد به عنوان دبیر اجرایی، جعفر گودرزی به عنوان مدیر اجرایی و حجت‌الله نظری به عنوان دبیر دانشجویی نخستین جشنواره-همایش «روحانی در قاب سینما» فعالیت دارند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاع بیشتر به نشانی اینترنتی www.toranj.org مراجعه کنند.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها