امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83800
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات علمی فرهنگی امسال با 850 کتاب در نمایشگاه کتاب حاضر شده است که از این تعداد، 205 عنوان کتاب،‌ جدید و ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات علمی فرهنگی امسال با 850 کتاب در نمایشگاه کتاب حاضر شده است که از این تعداد، 205 عنوان کتاب،‌ جدید و چاپ اولی هستند.

در میان کتاب‌های جدید این نشر که اتفاقا جزء پرفروش‌های آن هم قرار گرفته‌اند می‌توان به دوره 6 جلدی مناقب خاندان نوبت و امامت نوشته ابن شهرآشوب مازندرانی اشاره کرد که این نشر آن را با ترجمه حسین صابری منتشر کرده است. همچنین دوره 4 جلدی کتاب برهان، جامع علوم قرآنی نوشته عبدالله زرکشی با ترجمه حسین صابری از دیگر کتاب‌های جدید و البته پرفروش این نشر هستند.

در میان دیگر کتاب های مهم این نشر می توان به کتاب علیه لیبرالیسم،‌ رویا قرارگاه نامرئی ذهن،‌ آموزش فلسفه، خرد در شاهنامه فردوسی و راه رفتن با کفش‌های تولستوی اشاره کرد.

کتاب راه رفتن با کفش های تولستوی نوشته ابوذر ‌ابراهیمی ترکمان رایزن فرهنگی سابق ایران در روسیه و رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی است.

مجموعه 8 جلدی تاریخ علم، فرهنگ و تمدن اسلام و ایران نوشته علی‌اکبر ولایتی نیز عصر دیروز به جمع کتاب های این نشر اضافه شد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها