امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۱۵:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83803
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 14
مجید کامیار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: همزمان با هفته فیلم و عکس تولیدات فیلم و عکس هنرمندان استان به ویژه تولیدات ...

مجید کامیار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: همزمان با هفته فیلم و عکس تولیدات فیلم و عکس هنرمندان استان به ویژه تولیدات هنرجویان انجمن سینمای جوان زنجان به نمایش در‌می‌آید.

وی با اشاره به اینکه تولیدات فیلم و عکس هنرمندان و هنرجویان استان زنجان به مدت سه روز در معرض نمایش قرار می‌گیرد، تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته رضا میرکریمی کارگردان معروف کشوری در مراسم اختتامیه هفته فیلم و عکس زنجان حضور می‌یابد.

رئیس اداره هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه در مراسم اختتامیه هفته فیلم و عکس استان زنجان از هنرجویان، هنرمندان و آموزش دهندگان آنها در استان تجلیل به عمل می‌آید، اضافه کرد: رضا میرکریمی کارگردان معروف نیز در این مراسم تجلیل می‌شود.

کامیار در پایان متذکر شد: فیلم «شهید دوران» همزمان با برگزاری آیین اختتامیه هفته فیلم و عکس در استان زنجان اکران می‌شود.

شایان ذکر است، هفته فیلم و عکس روز بیستم اردیبهشت ماه در زنجان آغاز خواهد شد که مراسم اختتامیه آن نیز 23 اردیبهشت برگزار می‌شود.
انتهای پیام/73006/ش20
برچسب ها:
آخرین اخبار