امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83804
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات نیستان در نمایشگاه کتاب امسال با 45 عنوان کتاب چاپ اول و 85 عنوان کتاب تجدید چاپ شده حضور پیدا کرده است ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات نیستان در نمایشگاه کتاب امسال با 45 عنوان کتاب چاپ اول و 85 عنوان کتاب تجدید چاپ شده حضور پیدا کرده است که در این میان بعضی کتاب‌ها بسیار جدید هستند و برای اولین بار در نمایشگاه کتاب مقابل نظر کتاب خوان ها قرار گرفته اند.

در میان کتاب‌های خیلی جدید این نشر می‌توان به کتاب‌های دکتر پارلینگ نوشته فرانسیس هولم با ترجمه رکسانا سپهر اشاره کرد که داستانی برای نوجوانان است. همچنین کتاب‌های سلوک اجتماعی نوشته سید مجتبی حسینی که هفتمین جلد از مجموعه کتاب‌های پویش پیامبر است، مجموعه داستان مرا به خواب‌هایت ببر ماریه نوشته سیدعلی شجاعی، جلد شانزدهم ترجمه نهج البلاغه ابن ابی الحدید هم از جمله جدیدترین کتاب‌های این نشر هستند.

البته کتاب‌های مرد رویاها، کلانتری غیر انتفاعی، مسافر کربلا، غزل کفر، آهو مبارک باد، دنیا مرگ برزخ، ترجمه دعاهای مکارم اخلاق و زیارت جامعه،‌خاطرات حسنعلی خان مستوفی و زن درون آلپاچینو نیز کتاب‌های خیلی جدیدی هستند که انتشارات نیستان در ماه‌های اخیر منتشر کرده است و به نمایشگاه کتاب آورده است.

به گفته مسئولان انتشارات نیستان کتابهای سید مهدی شجاعی بیشترین آمار تجدید چاپ را نسبت به دیگر کتاب های این نشر دارد و کتاب «مرد رویاها» ی این نویسنده که فیلمنامه‌ای درباره شهید چمران است، جزء پرفروشترین‌های این نشر قرار گرفته است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها