امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83806
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه مراسم رونمایی از کتابش، در ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه مراسم رونمایی از کتابش، در پاسخ به پرسشی در خصوص عدم اعلام آمار بازدیدکنندگان نمایشگاه امسال گفت: شاید اعلام آمار کار مشکلی باشد چون برای نمایشگاه درهای مختلفی تعبیه شده است که افراد از آن وارد می‌شوند. طبعا نمی‌شود آمار دقیقی برای آن اعلام کرد. البته این مساله هم برای ما مهم نیست که پنج یا شش میلیون از نمایشگاه بازدید کرده باشند؛ مهم این است که احساس می‌کنیم شور و نشاط خاصی در نمایشگاه وجود دارد.
 
وزیر ارشاد همچنین در خصوص بحث‌های سیاسی که در نمایشگاه اتفاق می‌افتاد، گفت: نمی‌توانیم مانع بحث‌های سیاسی شویم. این مکان یک باشگاه فرهنگی بزرگ است و بسیاری از کتاب‌هایی که اینجا مورد نقد قرار می‌گیرد طبعا در کنارش مباحث سیاسی هم مطرح می‌شود.
 
جنتی افزود: آنچه که مهم است نکته‌ای که است که رئیس‌جمهور برآن تاکید دارند و ما هم تاکید می‌کنیم که دولت از نقد استقبال می‌کند اما این نقد نباید به تخریب بینجامد. اگر کار تخریبی باشد چه در نمایشگاه چه خارج از آن غلط و نارست است.

جنتی تاکید کرد: اگر نقد سازنده باشد همه باید از آْن استقبال کنیم و این مساله اشکالی ندارد که اگر کسی به نمایشگاه می‌آید و بحث سیاسی مطرح می‌شود یا اینکه کتاب سیاسی معرفی و نقد می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها