امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۸:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83826
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دفترهای رنگ آمیزی  با طرح شخصیت های پویا نمایی شکرستان برای نخستین بار ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دفترهای رنگ آمیزی  با طرح شخصیت های پویا نمایی شکرستان برای نخستین بار توسط حوزه هنری کودک و نوجوان تولید و در سالن 27 نمایشگاه کتاب عرضه شد .

یکی از بازدید کنندگان علت موفقیت این محصول را  دقت نظر در تولید آن دانست و اظهار داشت: دفتر هادو نقطه قوت اصلی دارند: نخست سی دی همراه که به شکل موزیکال به نمایش تصاویر داخل کتاب میپردازد و خود به تنهایی عامل آموزش و سرگرم کننده است و دیگری تقسیم بندی اشکال به دو بخش ساده و پیشرفته  دردو کتاب مجزا.

وی ورود  شخصیت های مجموعه پویا نمایی شکرستان  به حیطه لوازم شخصی و نوشت افزار کودکان را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: من به عنوان یک مادر برای خرید محصولات این چنینی تعلل نمیکنم و امیدوارم هر روز شاهد رشد بیشتر حرکت فرهنگی در حوزه کودک و نوجوان باشیم.

گفتنی است استقبال از دفترها به میزانی بود که  مسئولین غرفه برای چندمین بار از بخش تولید حوزه هنری کودک و نوجوان  تقضای محصول کردند.

گفتنی است سالن محصولات جانبی شخصیت های بومی در خیابان 27 ضلع شمالی مصلی در بخش جنبی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به همت حوزه هنری کودک و نوجوان برپا خواهد شد و از 10 الی20 اردیبهشت ماه از ساعت 10 الی 20 پذیرایی مخاطبان خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها