امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83831
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس یکشنبه آینده نحوه اعمال استاندارد خودروهای تولید ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس یکشنبه آینده نحوه اعمال استاندارد خودروهای تولید داخل و نیز اتوبوس‌های اسکانیا را با حضور مسئولان وزرات صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، سازمان ملی استاندارد ایران و راهور ناجا بررسی می‌کنند.

کارگروه‌های فرهنگی و اجتماعی، اقتصادی، فنی و عمرانی، ارتقای سلامت اداری و قضایی و حقوقی کمیسیون اصل 90 هفته آینده به شکایات واصله رسیدگی می‌کنند.

کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی بحث پیرامون اقتصاد مقاومتی را با حضور از مسئولان ذی‌ربط ادامه می‌دهد.

کمیسیون مشترک طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی روز دوشنبه رسیدگی به طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی را ادامه می‌دهد.

کمیسیون مشترک اساسنامه سازمان ملی استاندارد ایران نیز یکشنبه آینده رسیدگی به طرح یک‌شوری تأسیس سازمان ملی استاندارد ایران را با حضور نمایندگان مجلس، مسئولان و کارشناسان وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت راه و شهرسازی، سازمان ملی استاندارد ایران، مرکز پژوهش‌های مجلس، دیوان محاسبات کشور و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور ادامه می‌دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها