امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۲۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83854
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۳
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، حجت‌الاسلام حمید رسایی شامگاه پنج‌شنبه در نشست بصیرتی که در مسجد الغدیر قزوین برگزار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، حجت‌الاسلام حمید رسایی شامگاه پنج‌شنبه در نشست بصیرتی که در مسجد الغدیر قزوین برگزار شد، اظهار داشت: از برکات انقلاب است که مردم می‌توانند در جلسات بصیرتی شرکت کنند و سطوح مختلف مردم از آگاهی‌های سیاسی، فرهنگی و ... برخوردار باشند.

وی ادامه داد: موضوع هسته‌ای مسئله‌ بسیار مهمی است و علاوه بر اینکه عده‌ای سعی می‌کنند که القا کنند هزینه‌های بسیار زیادی برای نظام دارد ولی واقعیت این است که این مهم برای کشور اهمیت بسزایی دارد.

این نماینده مجلس عنوان کرد: عده‌ای 10 سال پیش چنین تفکری را داشتند که برای رسیدن به انرژی هسته‌ای باید هزینه زیادی را بدهیم و نتیجه‌اش هم تعلیق فعالیت‌های هسته‌ای کشور شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اما نکته مهم این است که در طول این 10 سال مردم هم به این نتیجه رسیدند که انرژی هسته‌ای مهم است و اگر مسئله با ارزشی نبود دشمنان ما سعی در تعلیق کردن آن نداشتند در حالی که خود آنها دارند از آن استفاده می‌کنند.

رسایی با اشاره به اینکه امروز موضوع هسته‌ای تبدیل به نماد استقلال ایرانیان شده است، گفت: در سال 57 شعار نمی‌دادیم که انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست و این در حالی بود که آمریکایی‌ها در بوشهر در حال ساختن نیروگاه بوشهر بودند و هیچ کس هم خبر نداشت.

وی افزود: در سال 57 ما قیام کردیم برای اینکه مستقل باشیم و نماد استقلال در مبارزه با رژیم منحوس پهلوی بود، دو ماه بعد در 12 فروردین سال 58 نماد استقلال خواهی رای دادن مردم ایران بود و در 13 آبان نماد استقلال این بود که دانشجویان خط امامی که تشخیص داده بودند سفارت آمریکا لانه جاسوسی است این محل را تسخیر کنند و نماد استقلال را در تسخیر لانه جاسوسی می‌دیدند، بگذریم از اینکه برخی سرهایشان از بالای دیوار بالا رفت ولی دل‌های آنها در پشت دیوار ماند.

رسایی گفت: روزی نماد استقلال خواهی مبارزه با جنگ‌های داخلی در ایران بود و در روز دیگر نماد استقلال هشت سال دفاع از حملات رژیم بعثی عراق بود و در این راه خون‌ها داده شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هفت یا هشت سال است که نماد استقلال ایران موضوع هسته‌ای شده است و باید قبول کنیم که نفت روزی تمام می‌شود و نفت فقط برای ما نیست و بالاخره روزی تمام می‌شود.

وی ادامه داد: اگر کسی در زندگی خصوصی خودش مدیریت مصرف نداشته باشد و در آخر ماه از دیگران کمک بخواهد این نشان دهنده آن است که وی استقلال نداشته است و این موضوع در قبال کسانی که از کشورهای دیگر درخواست انرژی دارند صدق می‌کند.

رسایی افزود: اساتید ما زمانی می‌گفتند که یا جیبتان باید باز باشد، یا دهانتان، این یعنی اینکه اگر می‌خواهید دهانتان باز باشد باید جیبتان بسته باشد و معنویات را به مادیات ندهید.

این نماینده مجلس گفت: نفت روزی تمام می‌شود و علاوه بر این اقتصاد نفتی موجب زمین زدن اقتصاد کشور می‌شود.

رسایی با اشاره به صحبت‌های رسانه‌ای شده خاتمی که در مستند من روحانی هستم نیز بازپخش شده است گفت: خود خاتمی نیز به کلاهی که در مسئله هسته‌ای بر سرمان گذاشتند اذعان کرد.
انتهای پیام/77007/ر40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها