امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83859
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۳
تعداد بازدید: 31
مهدی حسینی‌تبار، مسئول غرفه نشر بین‌المللی اسراء در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان ...

مهدی حسینی‌تبار، مسئول غرفه نشر بین‌المللی اسراء در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیان داشت: با توجه به اینکه دو روز دیگر به اتمام بیست و هفتمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می‌گذرد تاکنون 4270 نسخه از کتاب «مفاتیح‌الحیات» به فروش رسیده است.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه برخی از خریداران کتاب «مفاتیح الحیات» نسبت به تخفیف‌ این کتاب نقد داشتند، ادامه داد: نشر بین‌المللی اسراء همه آثار آیت‌الله جوادی آملی را به جزء کتاب «مفاتیح‌الحیات» را با تخفیف 15 درصدی به مخاطبان نمایشگاه کتاب، ارائه کرده است.

حسینی تبار ادامه داد: به دلیل اینکه در خبرهای قبلی به این نکته اشاره نشده بود که کتاب «مفاتیح‌الحیات» نسبت به سایر آثار آیت‌الله جوادی آملی با تخفیف کمتری یعنی 10 درصد ارائه می‌شود، برخی از خریداران این کتاب ارزشمند دچار سوء تفاهم شده بودند. 

وی افزود: کتاب «مفاتیح‌الحیات» با همان قیمت قبلی یعنی 14500 تومان و با ارائه تخفیف 10 درصدی در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، به مخاطبان این عرصه ارائه شده است و به دلیل اینکه این کتاب سودی برای ناشر ندارد، تخفیفات آن کمتر از دیگر آثار نشر اسراء است.

گفتنی است، بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 10 لغایت 20 اردیبهشت سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها